Ons team

Straatbeeld wordt met veel plezier voor jou verzorgd door de volgende collega’s.

Directie

Harald Jansen
harald@acquirepublishing.nl
T 06 45704640

Redactie

Jan Willem Kerssies - hoofdredacteur
jwkerssies@acquirepublishing.nl
T 038 4606384

Laura Vliek – (eind)redacteur
lvliek@acquirepublishing.nl
T 038 4606384

Media-advies

Esmeralda van Milgen
evanmilgen@acquiremedia.nl
T 038 4606384
T 06 33203089

Michael Lucas
mlucas@acquiremedia.nl
T 038 4606384
 

Marketing

Lafee Smeets
lsmeets@acquirepublishing.nl
T 06 25153564

 

Klantenservice

Ingrid Spaltman
klantenservice@acquirepublishing.nl
T 038 4608954
 

Traffic

Bea Schreurs
bschreurs@acquiremedia.nl
T 038 4608954
 

Adres

Schrevenweg 3.16
8024 HB Zwolle

Abonneren

Wil je een abonnement op Straatbeeld afsluiten?

Klik hier

Bezoek onze evenementen

Doe nieuwe kennis op, breid jouw netwerk uit, stel vragen aan experts en laat je inspireren.

Bekijk hier de agenda van Straatbeeld

Advertentiemogelijkheden

Ontdek onze advertentiemogelijkheden