Buitengewoon innovatief en duurzaam straatmeubilair

zaterdag 23 september 2023

Samen met onze Oostenrijkse producent miramondo presenteert Tjinco nieuw innovatief meubilair op de Vakbeurs Openbare Ruimte. Tegelijkertijd viert Tjinco ook haar vijftienjarige bestaan en de samenwerking met miramondo. Al  vijftien jaar bundelen zij hun krachten om ‘samenruimtes’ comfortabel en aantrekkelijk in te richten. 

Op de Vakbeurs ligt de focus op Hogedruklaminaat (HPL) dat zich onderscheidt door hoge kwaliteit en onderhoudsvriendelijkheid. Ontdek waarom HPL een steeds grotere rol gaat spelen bij de inrichting van de openbare ‘samenruimte’.  

Duurzaam ontwerp 

Het uiterst duurzame meubilair van miramondo kenmerkt zich door slechts elf millimeter sterk HPL gecombineerd met een sterke staalconstructie. Het HPL oppervlak is glad, bestand tegen alle weersomstandigheden, hygiënisch en gemakkelijk schoon te houden. Bij schade is het mogelijk om alle losse onderdelen te vervangen. En aan het eind van de levensduur kunnen alle gebruikte materialen hergebruikt worden. 

Verantwoord produceren 

Miramondo zet zich volledig in voor duurzame en verantwoorde productie, waarbij de nadruk ligt op hoogwaardige materialen voor een buitengewoon lange levensduur. Efficiënt gebruik van grondstoffen staat centraal, waardoor de hoeveelheid afval tijdens het productieproces tot een minimum wordt beperkt. Deze aanpak voorkomt onnodige verspilling en draagt bij aan onze duurzaamheidsmissie. 

Meubilair voor iedere ‘samenruimte’ 

Wij zien het als een uitdaging om ons meubilair toe te passen in iedere leefomgeving. De openbare ruimte moet een fijne plek zijn waar mensen zich thuis voelen en zichzelf kunnen zijn. We willen dat ons meubilair bijdraagt aan de functie van de ruimte, of het nu gaat om het stimuleren van spelen en sportief bewegen, of om momenten van ontspanning en rust. Wij inspireren je graag en kijken er naar uit om je te ontmoeten op de Vakbeurs Openbare Ruimte.

Tjinco 
Den Haag 
070 – 361 59 35 
tjinco.nl 

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

FURNS: jouw partner in maatwerk en advies

1 mei om 09:53 uur

Bij FURNS geloven we in de kracht van duurzaamheid. De transitie naar een circulaire economie is in volle gang…

Lees verder »
descriptionArtikel

Fietsenrek Toekan: duurzaam en toekomstgericht

7 aug om 08:45 uur

Erdi levert een bijdrage aan duurzame stedelijke ontwikkeling door middel van een eigen productielijn. Het…

Lees verder »
descriptionArtikel

Demontabele boombakken met verwisselbare panelen

24 jul om 08:00 uur

Stedelijke vergroening vraagt om innovatieve, flexibele én duurzame oplossingen. De demontabele boombakken met…

Lees verder »
descriptionArtikel

Een nieuw tijdperk: innovatie en duurzaamheid in stadsparken

19 jul om 00:41 uur

In de dynamische stad Amsterdam, waar historie en vooruitgang hand in hand gaan, krijgt de openbare ruimte een…

Lees verder »
flash_onNieuws

Succesvolle vierde editie Circulaire Openbare Ruimte Congres

25 jun om 14:28 uur

Tevredenheid alom op het vierde Circulaire Openbare Ruimte Congres. In Nijmegen verzamelden zich op 19 juni…

Lees verder »
descriptionArtikel

Meer groen op hoogte: plantenbak en balustrade in één

6 mei om 10:04 uur

In stedelijke omgevingen wordt ruimte steeds schaarser, terwijl de behoefte aan groen juist toeneemt. FURNS…

Lees verder »
flash_onNieuws

Eindhoven komt met concreet plan voor meer kunst in openbare ruimte

11 apr om 08:57 uur

Eindhoven wil kunst en cultuur een vaste plek geven in de openbare ruimte. In het nieuwe Actieplan Cultuur 2025…

Lees verder »
descriptionArtikel

Het meest duurzame verkeersbord heeft u al in uw bezit

8 apr om 09:31 uur

In 2030 heeft de Rijksoverheid 50 procent circulaire inkoop als doel. Dit betekent dat producten en…

Lees verder »