Activiteiten ondergrondse kasten ABB overgenomen door PUTkast techniek

donderdag 23 april 2020
timer 2 min
Eind maart heeft PUTkast techniek alle activiteiten voor ondergrondse kasten overgenomen van ABB. Eerder waren deze activiteiten onderdeel van Odink & Koenderink. “Deze integratie biedt de mogelijkheid om de productieprocessen en ontwikkelingen verder te optimaliseren", zegt Marco Ekelmans, directeur van PUTkast techniek.

Odink & Koenderink was eerst eigendom van General Electric (GE) en sinds 2018 in handen van ABB. Onlangs zijn de activiteiten van Odink & Koenderink opgesplitst. Een deel is verkocht aan de Staka Groep en gaat verder als Odink en Koenderink Nederland BV.

De productie van de ondergrondse kasten (UC-cabinets) zijn nu geïntegreerd in de bestaande faciliteiten van PUTkast techniek. Daarnaast worden alle verkoop en service activiteiten voor Nederlandse en Belgische markt door PUTkast techniek verzorgd. Met deze overname wordt de continuïteit en kwaliteit gewaarborgd en kunnen relaties een beroep blijven doen op de ruime expertise en mogelijkheden van PUTkast techniek.

Optimalisatie

Marco Ekelmans, directeur van PUTkast techniek: “Deze integratie biedt de mogelijkheid om de productieprocessen en ontwikkelingen verder te optimaliseren. Hiermee kunnen we onze positie als koploper in kwaliteit en zekerheid nog meer versterken. Dit komt ten goede aan onze klanten die dag in dag uit zorgeloos gebruik kunnen maken van ons obstakelvrij technisch straatmeubilair.”

Technisch straatmeubilair

PUTkast techniek is de allround specialist voor technisch straatmeubilair. Voor vele betrokkenen zoals overheden, aannemers en installateurs is PUTkast techniek de vaste partner voor ondergrondse en bovengrondse technische behuizingen. Lees meer over de projecten van PUTkast techniek.

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

FURNS: jouw partner in maatwerk en advies

1 mei om 09:53 uur

Bij FURNS geloven we in de kracht van duurzaamheid. De transitie naar een circulaire economie is in volle gang…

Lees verder »
descriptionArtikel

Brouwerspoort geeft centrum Veenendaal nieuwe dimensie

24 okt om 08:59 uur

Het gebied aan de oostkant van het centrum van Veenendaal was volgens Jeroen Feskens eind vorige eeuw ‘een…

Lees verder »

Nieuw! Circus Zitelementen stelen de show

9 okt om 12:01 uur

Geïnspireerd door de levendigheid van de circusarena is CIRCUS een vernieuwende serie straatmeubilair van onze…

Lees verder »
descriptionArtikel

Paleto & Pixel: slimme overkappingen voor duurzame mobiliteit en leefbare steden

18 sep om 10:54 uur

De fiets speelt een steeds grotere rol in het mobiliteitsbeleid van gemeenten. Fietsen is gezond, duurzaam en…

Lees verder »
descriptionArtikel

Cascades van natuursteen: de watertrap die Leidsche Rijn kleur geeft

18 sep om 09:15 uur

In het hart van het Utrechtse Leidsche Rijn ligt een park dat meer is dan zomaar een groenstrook. Het…

Lees verder »

Sterk, stijlvol en efficiënt: Afvalbak Lixo

16 sep om 14:38 uur

De Lixo afvalbakken van Erdi bieden een duurzame en praktische oplossing voor afvalverwerking in openbare…

Lees verder »

Rots Maatwerk: bijzondere fonteinen, unieke waterprojecten én meer

16 sep om 14:28 uur

Rots Maatwerk is specialist in kwalitatief maatwerk voor de openbare ruimte. Wij zijn uw betrouwbare partner…

Lees verder »

Citygie is terug! Concreet. Duurzaam. Inclusief.

16 sep om 14:13 uur

Voor het tweede jaar op rij is Citygie aanwezig op de Vakbeurs Openbare Ruimte in Utrecht. Citygie…

Lees verder »