Bent u een Vliegende Meubelmaker?

vrijdag 9 december 2011
timer 2 min
De Vliegende Meubelmakers zijn op zoek naar nieuwe vrijwilligers of projectleiders voor projecten in de zomer van 2012. De Stichting heeft als doel het bieden van gerichte hulp aan ontwikkelingsprojecten met de inzet van meubelmakers. 
Bent u een Vliegende Meubelmaker?

 

Het gemaakte meubilair is veelal voor binnengebruik, maar aangezien de meubels vanwege intensief gebruik extra stevig van kwaliteit moeten zijn, wil de Stichting alle leveranciers en producenten van buitenmeubilair vragen mee te denken over eenvoudig slimme en stevige houtconstructies. Uiteraard zijn ook vrijwilligers ter plaatse heel hard nodig.

Leer anderen uw vak


De vrijwilligers gaan naar de ontwikkelingslanden toe en werken samen met de lokale bevolking aan het produceren van meubels. De hulp is gebaseerd op drie belangrijke pijlers: kennisoverdracht op het gebied van houtbewerking; wederzijdse cultuuroverdracht en het maken van meubels voor het ontwikkelingsproject.

De Vliegende Meubelmakers en Straatbeeld hopen van harte dat onze lezers gehoor geven aan deze oproep. Goede ideeën draagt u aan via onderstaande contactgegevens. Gaat u als vrijwilliger ter plaatse aan het werk? Laat het Straatbeeld weten, dan geven wij het desbetreffende ontwikkelingsproject aandacht in onze media.

Informatie


De Vliegende Meubelmakers
Amsterdam
T: 06-46432863
www.vliegendemeubelmakers.nl
info@vliegendemeubelmakers.nl

 

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

Drie pleinen, één verhaal: hoe Deventer zijn historisch hart herontdekte

5 aug om 11:00 uur

Rondom de Lebuinuskerk in het hart van Deventer liggen drie pleinen die elkaar raken, zonder ooit echt samen te…

Lees verder »
descriptionArtikel

De echte prijs van straatmeubilair blijkt pas later

24 jul om 09:11 uur

Een goedkope afvalbak die na tien jaar alweer vervangen moet worden. Een duurzamer alternatief dat twintig jaar…

Lees verder »
meta
descriptionArtikel

Van rommelig plein naar kloppend hart van Castricum

23 jul om 08:29 uur

Zeven of acht verschillende soorten bestrating op één plein. Weinig groen, versleten tegels, en een inrichting…

Lees verder »
descriptionArtikel

Delft moet kiezen: niet alles past meer op straat

22 jul om 13:21 uur

Delft groeit van 110.000 naar 123.000 inwoners. De openbare ruimte groeit niet mee. Meer groen, betere…

Lees verder »

Van Haersmapark in Drachten in oude glorie hersteld

21 jul om 15:11 uur

Na een ingrijpende renovatie is het Van Haersmapark in Drachten officieel heropend. Het park kreeg een…

Lees verder »
descriptionArtikel

De totaalervaring van de speelplek het Boegpad in Gouda-Noord

21 jul om 10:00 uur

In de rubriek 'Mijn Plek' laat Straatbeeld professionals uit de openbare ruimte hun favoriete plek zien. Deze…

Lees verder »

Een groene ontmoetingsplek in binnenstad Oosterhout

6 jul om 13:15 uur

Het Arendsplein in Oosterhout is herontwikkeld tot een groene en aantrekkelijke ontmoetingsplek in de…

Lees verder »
descriptionArtikel

Een bankje op de stoep als wapen tegen eenzaamheid

3 jun om 08:07 uur

Eenzaamheid is een van de grootste sociale uitdagingen van deze tijd. Bijna de helft van alle volwassenen…

Lees verder »