Betaalbaar meubilair met duurzame boodschap

maandag 2 juli 2012
timer 2 min
Voor het compleet maken van het werk van de landschapsarchitecten is er voor de Floriade 2012 speciaal meubilair ontworpen en geselecteerd. Omdat de Floriade dit jaar in het teken staat van duurzaamheid, is dit meubilair na de Floriade tegen een gereduceerd tarief te koop om een tweede leven te beginnen door middel van het adoptieprogramma. 

Betaalbaar meubilair met duurzame boodschap

 

Continu duurzaamheidbeleid


Direct na de bekendmaking van het Floriade adoptieprogramma was de gemeente Barendrecht één van de eerste geïnteresseerden. “Het initiatief om de toegepaste materialen te hergebruiken en de connectie met de Floriade gaf de doorslag. Het terrein is schitterend en de ontwerpers hebben ervoor gezorgd dat alles 100% klopt. Wij zijn als gemeente al jaren bezig met een continu duurzaamheidbeleid. Deze adoptie is een buitenkans voor ons”, aldus Lizette de Zwart, beleidsmedewerkster Beheer spelen en straatmeubilair bij de gemeente Barendrecht.

Adoptielabel


Op 31 mei kwamen de Zwart en haar collega’s zelf naar de Floriade om de banken en het adoptielabel te bekijken. Het adoptielabel op de zitelementen van het meubilair toont aan alle bezoekers de bewuste keuze van de gemeente Barendrecht om zich duurzaam te ontwikkelen. Het geadopteerde straatmeubilair, 6 Sit banken en enkele poefs, blijven tot oktober op het Floriade terrein. Hierna zullen ze aan een tweede leven beginnen op de Campus Lagewei in gemeente Barendrecht.

Ook geïnteresseerd? Behoud de producten van de Floriade voor de toekomst door de uitvoering van het “Cradle to Cradle- concept” en doe mee! Er zijn nog enkele Floriade elementen te adopteren. Voor meer informatie klik hier of bel, u bereikt ons op 0575 583 911.

 

 

 

 

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

FURNS: jouw partner in maatwerk en advies

1 mei om 09:53 uur

Bij FURNS geloven we in de kracht van duurzaamheid. De transitie naar een circulaire economie is in volle gang…

Lees verder »
descriptionArtikel

Brouwerspoort geeft centrum Veenendaal nieuwe dimensie

24 okt om 08:59 uur

Het gebied aan de oostkant van het centrum van Veenendaal was volgens Jeroen Feskens eind vorige eeuw ‘een…

Lees verder »

Nieuw! Circus Zitelementen stelen de show

9 okt om 12:01 uur

Geïnspireerd door de levendigheid van de circusarena is CIRCUS een vernieuwende serie straatmeubilair van onze…

Lees verder »
descriptionArtikel

Paleto & Pixel: slimme overkappingen voor duurzame mobiliteit en leefbare steden

18 sep om 10:54 uur

De fiets speelt een steeds grotere rol in het mobiliteitsbeleid van gemeenten. Fietsen is gezond, duurzaam en…

Lees verder »
descriptionArtikel

Cascades van natuursteen: de watertrap die Leidsche Rijn kleur geeft

18 sep om 09:15 uur

In het hart van het Utrechtse Leidsche Rijn ligt een park dat meer is dan zomaar een groenstrook. Het…

Lees verder »

Sterk, stijlvol en efficiënt: Afvalbak Lixo

16 sep om 14:38 uur

De Lixo afvalbakken van Erdi bieden een duurzame en praktische oplossing voor afvalverwerking in openbare…

Lees verder »

Rots Maatwerk: bijzondere fonteinen, unieke waterprojecten én meer

16 sep om 14:28 uur

Rots Maatwerk is specialist in kwalitatief maatwerk voor de openbare ruimte. Wij zijn uw betrouwbare partner…

Lees verder »

Citygie is terug! Concreet. Duurzaam. Inclusief.

16 sep om 14:13 uur

Voor het tweede jaar op rij is Citygie aanwezig op de Vakbeurs Openbare Ruimte in Utrecht. Citygie…

Lees verder »