Contactdoos en waterkraan in één

donderdag 27 maart 2014
timer 2 min
Het PUTkast model Contactdoos heeft een modificatie ondergaan, waardoor het mogelijk is om naast aansluitingen voor elektriciteit ook water onder te brengen. In feite één model PUTkast voor zowel de Contactdoos als de Waterkraan.

Toepassingen

De nieuwe PUTkast is een uitbreiding op het bestaande assortiment. De modellen Contactdoos en Waterkraan worden al geruime tijd toegepast voor bijvoorbeeld horeca, markten, feestverlichting, evenementlocaties, verkoopstallen, recreatie en kerstbomen. Met de introductie van dit nieuwe type is er in het assortiment meer keuze en maatwerk mogelijk.

 

Kenmerken

Naast bescherming tegen waterinvloeden is de kast beschermd tegen molest, roest en verkeersinvloeden. Aan het deksel zijn twee luchtklokken gemonteerd, met daarin de contactdoos en de waterkraan. Hierdoor zijn beide componenten gescheiden van elkaar. Doordat het deksel zich na openen in verticale positie bevindt, zijn de installaties eenvoudig en veilig te bedienen. De kabel(s) en slang gaan via uitsparingen de kast uit, waardoor de kast in actieve en passieve toestand geen object vormt en het maaiveld altijd obstakelvrij is.


Vlakke bestrating

De kast kan volledig in een vlakke bestrating worden geplaatst. De PUTkast maakt gebruik van het luchtbelprincipe. Hierdoor kan de kast één meter onder water worden gezet. Een aansluiting op een rioolstelsel is dikwijls niet nodig.

 

Kijk voor meer informatie op de website van PUTkast

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

FURNS: jouw partner in maatwerk en advies

1 mei om 09:53 uur

Bij FURNS geloven we in de kracht van duurzaamheid. De transitie naar een circulaire economie is in volle gang…

Lees verder »
descriptionArtikel

Meer groen op hoogte: plantenbak en balustrade in één

6 mei om 10:04 uur

In stedelijke omgevingen wordt ruimte steeds schaarser, terwijl de behoefte aan groen juist toeneemt. FURNS…

Lees verder »
flash_onNieuws

Eindhoven komt met concreet plan voor meer kunst in openbare ruimte

11 apr om 08:57 uur

Eindhoven wil kunst en cultuur een vaste plek geven in de openbare ruimte. In het nieuwe Actieplan Cultuur 2025…

Lees verder »
descriptionArtikel

Het meest duurzame verkeersbord heeft u al in uw bezit

8 apr om 09:31 uur

In 2030 heeft de Rijksoverheid 50 procent circulaire inkoop als doel. Dit betekent dat producten en…

Lees verder »
descriptionArtikel

Een hoogwaardig stadsentree in Breda met aantrekkelijke verblijfsplekken

31 mrt om 09:59 uur

Kun je het schetsontwerp van een bank op de Stationslaan uitwerken, was de vraag van gemeente Breda. De…

Lees verder »

Levy: ik was een hek en ben nu een fietsenrek

26 mrt om 09:32 uur

Op de Nationale Klimaat Vakbeurs 2025, die plaatsvindt op 16 en 17 april in Expo Houten, presenteert Delta hun…

Lees verder »

Dakterrassen: groene oase in stedelijke omgeving

11 mrt om 08:55 uur

Dakterrassen winnen steeds meer terrein in de stedelijke omgeving. Ze bieden niet alleen extra buitenruimte,…

Lees verder »

Het voorjaar lonkt: samen genieten van de buitenruimte

3 feb om 14:27 uur

Met de eerste zonnestralen in aantocht, wordt de buitenruimte weer dé plek waar mensen samenkomen. Of het nu…

Lees verder »