Maatwerk fietskluizen MFC Presikhaaf

woensdag 16 juni 2010
timer 1 min
Maatwerk fietskluizen voor MFC Presikhaaf In Presikhaaf is het nieuwe Multifunctioneel Centrum West geopend. Bij een nieuwe gebouw zijn op maat gemaakte fietskluizen van Falco geplaatst.
Maatwerk fietskluizen MFC Presikhaaf

Maatwerk fietskluizen voor MFC Presikhaaf

In Presikhaaf is het nieuwe Multifunctioneel Centrum West geopend. Bij een nieuwe gebouw zijn op maat gemaakte fietskluizen van Falco geplaatst.

Projectmatig


Partner in dit project is Van Dalen uit Huissen. In samenspraak met architectuurstudio HH heeft Falco een ontwerp gemaakt voor een passende fietskluis op deze locatie. Hiermee wordt een veilige en solide fietsenstalling geboden voor de werknemers en bezoekers.

Fietskluizen op maat


De twintig fietskluizen zijn bekleed met persrooster en aan de voorzijde voorzien van dubbele deuren. Door het persrooster krijgen de fietskluizen een verfijnde transparante uitstraling. Daarnaast zijn er Ideaal fietsenrekken geplaatst met het keurmerk FietsParKeur.

Terug naar het overzicht >>>

 

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

FURNS: jouw partner in maatwerk en advies

1 mei om 09:53 uur

Bij FURNS geloven we in de kracht van duurzaamheid. De transitie naar een circulaire economie is in volle gang…

Lees verder »
descriptionArtikel

Demontabele boombakken met verwisselbare panelen

24 jul om 08:00 uur

Stedelijke vergroening vraagt om innovatieve, flexibele én duurzame oplossingen. De demontabele boombakken met…

Lees verder »
descriptionArtikel

Een nieuw tijdperk: innovatie en duurzaamheid in stadsparken

19 jul om 00:41 uur

In de dynamische stad Amsterdam, waar historie en vooruitgang hand in hand gaan, krijgt de openbare ruimte een…

Lees verder »
flash_onNieuws

Succesvolle vierde editie Circulaire Openbare Ruimte Congres

25 jun om 14:28 uur

Tevredenheid alom op het vierde Circulaire Openbare Ruimte Congres. In Nijmegen verzamelden zich op 19 juni…

Lees verder »
descriptionArtikel

Meer groen op hoogte: plantenbak en balustrade in één

6 mei om 10:04 uur

In stedelijke omgevingen wordt ruimte steeds schaarser, terwijl de behoefte aan groen juist toeneemt. FURNS…

Lees verder »
flash_onNieuws

Eindhoven komt met concreet plan voor meer kunst in openbare ruimte

11 apr om 08:57 uur

Eindhoven wil kunst en cultuur een vaste plek geven in de openbare ruimte. In het nieuwe Actieplan Cultuur 2025…

Lees verder »
descriptionArtikel

Het meest duurzame verkeersbord heeft u al in uw bezit

8 apr om 09:31 uur

In 2030 heeft de Rijksoverheid 50 procent circulaire inkoop als doel. Dit betekent dat producten en…

Lees verder »
descriptionArtikel

Een hoogwaardig stadsentree in Breda met aantrekkelijke verblijfsplekken

31 mrt om 09:59 uur

Kun je het schetsontwerp van een bank op de Stationslaan uitwerken, was de vraag van gemeente Breda. De…

Lees verder »