Outside kade bank

donderdag 17 juni 2010
timer 1 min
De Outside Kade bank van Erdi is gemaakt van duurzaam hout en boutconstructies zijn onzichtbaar verwerkt. Daardoor is het model duurzaam, vandalismebestendig en heeft het een krachtige uitstraling.
Outside kade bank

Outside kade bank

De Outside Kade bank van Erdi is gemaakt van duurzaam hout en boutconstructies zijn onzichtbaar verwerkt. Daardoor is het model duurzaam, vandalisme bestendig en heeft het een krachtige uitstraling.

Constructie


De houtsoort welke voor de Outside Kade serie wordt gebruikt is Angelim da Campina. Dit is FSC-goedgekeurd hout met een duurzaamheidsklasse 1. De Outside Kade is er in standaard twee modellen, de 2700 en de 3600, corresponderend met de lengtes van de banken. De constructie van de balkdelen is blind weggewerkt. Door deze constructie zijn er geen boutconstructies aan buitenzijde zichtbaar. Vandalisme wordt op deze wijze tot een minimum beperkt.

Specificaties


Model 2700 bestaat uit 7 balken, model 3600 uit 12 balken. De balkdelen zijn 60x100 mm en worden rondom geschaafd en de kanten afgerond. De standaard afmetingen van de Outside Kade banken zijn 2700 x 540 x 400 mm en 3600 x 960 x 400 mm. De staanders worden thermisch verzinkt en gepoedercoat (twee lagen) in RAL kleur 9006 (blank aluminiumkleurig).

Terug naar het overzicht >>>

 

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

Drie pleinen, één verhaal: hoe Deventer zijn historisch hart herontdekte

5 aug om 11:00 uur

Rondom de Lebuinuskerk in het hart van Deventer liggen drie pleinen die elkaar raken, zonder ooit echt samen te…

Lees verder »
descriptionArtikel

De echte prijs van straatmeubilair blijkt pas later

24 jul om 09:11 uur

Een goedkope afvalbak die na tien jaar alweer vervangen moet worden. Een duurzamer alternatief dat twintig jaar…

Lees verder »
meta
descriptionArtikel

Van rommelig plein naar kloppend hart van Castricum

23 jul om 08:29 uur

Zeven of acht verschillende soorten bestrating op één plein. Weinig groen, versleten tegels, en een inrichting…

Lees verder »
descriptionArtikel

Delft moet kiezen: niet alles past meer op straat

22 jul om 13:21 uur

Delft groeit van 110.000 naar 123.000 inwoners. De openbare ruimte groeit niet mee. Meer groen, betere…

Lees verder »

Van Haersmapark in Drachten in oude glorie hersteld

21 jul om 15:11 uur

Na een ingrijpende renovatie is het Van Haersmapark in Drachten officieel heropend. Het park kreeg een…

Lees verder »
descriptionArtikel

De totaalervaring van de speelplek het Boegpad in Gouda-Noord

21 jul om 10:00 uur

In de rubriek 'Mijn Plek' laat Straatbeeld professionals uit de openbare ruimte hun favoriete plek zien. Deze…

Lees verder »

Een groene ontmoetingsplek in binnenstad Oosterhout

6 jul om 13:15 uur

Het Arendsplein in Oosterhout is herontwikkeld tot een groene en aantrekkelijke ontmoetingsplek in de…

Lees verder »
descriptionArtikel

Een bankje op de stoep als wapen tegen eenzaamheid

3 jun om 08:07 uur

Eenzaamheid is een van de grootste sociale uitdagingen van deze tijd. Bijna de helft van alle volwassenen…

Lees verder »