Op zoek naar een circulair fietsenrek? Kies voor de Toekan!

donderdag 10 december 2020
timer 1 min
Bij de ontwikkeling van het fietsenrek de Toekan was een circulair ontwerp het uitgangspunt. Hierbij werd niet alleen rekening gehouden met de materialen, maar is er ook naar het proces gekeken wanneer het fietsenrek aan vervanging toe is.

Zo zijn bijvoorbeeld de ‘wielschalen’ uitwisselbaar. Deze kunnen op een ander rek een tweede levenscyclus krijgen. Verder is de staander eenvoudig afneembaar van de betonfundatie of van het rek. Zo kunnen deze altijd opnieuw worden ingezet. De ‘wielschalen’ van de Toekan zijn stevig opgebouwd, geschikt voor diverse wielmaten en leverbaar in elke gewenste (RAL) kleurstelling. Zo kan er voor een uitdagende kleurencombinatie worden gekozen.

Met het fietsenrek Toekan staan fietsen stabiel en veilig geparkeerd met een optimale benutting van de beschikbare parkeerruimte. Het vastzetten van de fiets is eenvoudig door de stevige ‘aanbindlus’ aan de staander.

Erdi
www.erdi.nl

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

FURNS: jouw partner in maatwerk en advies

1 mei om 09:53 uur

Bij FURNS geloven we in de kracht van duurzaamheid. De transitie naar een circulaire economie is in volle gang…

Lees verder »
descriptionArtikel

Van boomrooster tot buitenbank: vader en zoon Willems over 30 jaar straatmeubilair

16 sep om 08:49 uur

Al in de jaren tachtig leverde Frank Willems materiaal voor de buitenruimte. Inmiddels geniet hij van zijn…

Lees verder »
descriptionArtikel

Franse topkwaliteit in automatische openbare toiletten voor Nederlandse steden

16 sep om 08:38 uur

Optimale hygiëne, universele toegankelijkheid en naadloze integratie in de openbare ruimte: de automatische…

Lees verder »
descriptionArtikel

In elke Nederlandse gemeente een TreeTag

14 sep om 10:55 uur

Welke waarde heeft een grote boom voor zijn omgeving? Pius Floris Boomverzorging berekent het voor duizenden…

Lees verder »
descriptionArtikel

Wassenaar kiest voor slimme kast

10 sep om 08:29 uur

Wie op dinsdagen over de Berkheistraat in Wassenaar wandelt, treft er een levendige weekmarkt met een breed…

Lees verder »

Slimmere oplossingen tegen afval op straat

8 sep om 09:29 uur

Industrilås staat al 44 jaar bekend om hun innovativiteit op het gebied van sloten, scharnieren en aanverwante…

Lees verder »
descriptionArtikel

Circulaire placemaking op ‘plekken achter de hekken’

2 sep om 09:08 uur

Het jaar 2030 nadert en circulair handelen is nog lang geen gemeengoed bij de inrichting van de openbare ruimte…

Lees verder »
descriptionArtikel

‘Bij lichtmasten is 95 procent circulair wel haalbaar’

26 aug om 09:35 uur

De tijden veranderen. Een lichtmast na de geschatte levensduur van ongeveer veertig jaar zonder pardon afvoeren…

Lees verder »