Smart Lighting Solutions van Fagerhult

dinsdag 7 februari 2017
timer 1 min
Tijdens de LED Expo van 8 en 9 februari, toont Fagerhult haar visie over smart lighting gecombineerd met design. Nieuwe armaturen, voorzien van het bestaande sturingsssysteem e-Sense, bieden verlichtingsoplossingen voor vele diverse toepassingen.

e-Sense is een compleet programma met lichtsturingssystemen. Het is de eenvoudige, snelle keuze voor de installatie van lichtregeling. e-Sense staat voor eenvoud, effectiviteit, ergonomie en zuinigheid. 

 

Voor Outdoor is het systeem e-Sense Motion een draadloos en energie-efficiënt programma dat ervoor zorgt dat de openbare verlichting precies doet wat het moet doen, namelijk licht geven waar en wanneer het nodig is.

 

Ook zal Ruud Hoetmer, Adviseur lichttechniek grote projecten, twee workshops presenteren met het onderwerp "Gepersonaliseerde  Smart Lighting in Kantoren" en zal hij dieper in gaan op hoe Fagerhult verschillende lichtoplossingen biedt voor Activity Based Working. De workshops vinden plaats tijdens de LED Expo op woensdag 8 februari om 11.00 uur en donderdag 9 februari om 14.00 uur. 

 

Fagerhult  is tijdens de LED Expo te vinden op stand E1.1.

 

Klik hier voor meer informatie over onze Smart Lighting Solutions. 

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

Maatwerk voor lichtmasten in Diepenheim

2 mrt om 08:46 uur

Diepenheim is een van de acht Middeleeuwse steden van Twente. Een bijzonder plekje met een bijzondere…

Lees verder »
descriptionArtikel

Beter en energiezuiniger straatbeeld met Essenze

11 feb om 10:06 uur

Essenze is een multifunctioneel led-armatuur van de Spaanse fabrikant Setga, met een zeer hoge mate van…

Lees verder »
descriptionArtikel

Utrecht kiest winnend ontwerp voor iconisch lantaarnpaal-armatuur

6 feb om 14:08 uur

De gemeente Utrecht heeft het winnende ontwerp gekozen voor een nieuw armatuur voor de Utrechtse lantaarnpalen…

Lees verder »
descriptionArtikel

Alphen aan den Rijn vervangt straatlampen door slimme verlichting

5 feb om 13:05 uur

De gemeente Alphen aan den Rijn vervangt de komende jaren haar conventionele straatverlichting door slimme…

Lees verder »
flash_onNieuws

Licht waar nodig, donker waar mogelijk in Noord-Holland

13 jan om 11:41 uur

De provincie Noord-Holland voert een nieuw beleid in voor verlichting langs provinciale wegen en fietspaden.…

Lees verder »
descriptionArtikel

Slimme sturing openbare verlichting opent weg naar voorspelbaar onderhoud

12 jan om 09:00 uur

Gemeenten staan onder toenemende druk om hun openbare verlichting betrouwbaar en betaalbaar te beheren.…

Lees verder »
descriptionArtikel

Innovatiecatalogus 2026: nieuws, inspiratie en inzichten

5 jan om 11:35 uur

De innocat 2026 is verschenen. Deze jaarlijkse innovatiecatalogus, samengesteld in samenwerking met Stedebouw…

Lees verder »
descriptionArtikel

De nieuwe BRISA-mini is compact en uniek

23 dec 2025

De BRISA Mini is de nieuwste uitbreiding van de toonaangevende en ENEC+ gecertificeerde BRISA-familie van…

Lees verder »