Bundel kindvriendelijke initiatieven

maandag 3 oktober 2011
timer 1 min
Inspiratiebundel kind- en gezinsvriendelijke initiatieven Ter gelegenheid van de verkiezing ‘Kind- en gezinsvriendelijke initiatieven’ is een uniek naslagwerk verschenen met een compleet overzicht van alle in 2010 ingediende initiatieven, een uitwerking van het thema kind- en gezinsvriendelijk beleid en een wegwijzer naar bronnen voor verdere informatie.
Bundel kindvriendelijke initiatieven

 

Uitgebreide beschrijving


Van alle genomineerde projecten wordt een uitgebreide beschrijving opgenomen, inclusief het oordeel van de jury en een samenvatting van de belangrijkste kenmerken. Zo wordt u als lezer op een prettige wijze door het boek geleid en fungeert het met recht als inspiratiebundel voor iedereen die met jeugd- en speelbeleid te maken heeft. De bundel is voorzien van een cd-rom waarop naast de informatie uit de bundel ook interessant aanvullend materiaal is opgenomen.

Bestellen


U kunt de Inspiratiebundel, waarvan de verkoopprijs € 29,95 (ex 6% btw) bedraagt, bestellen bij Acquire Publishing bv. U krijgt het boek (+ CD) dan binnen enkele dagen na verschijning toegezonden.

Bestel nu uw inspiratiebundel! <<

Terug naar overzicht nieuws >>>

 

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

Marktplein Hardenberg: eerst iedereen aan tafel, dan pas een schep in de grond

2 okt om 07:55 uur

Het Marktplein was nog geen dag open, toen er al dertig kinderen in de fonteinen stonden te spetteren, terwijl…

Lees verder »
descriptionArtikel

Samen spelen is nog lang niet in elke gemeente mogelijk

29 sep om 11:51 uur

Een speelplek waar een kind in een rolstoel gewoon mee kan doen met de rest van de buurt: in bijna de helft van…

Lees verder »
descriptionArtikel

Heusden vervangt 150 speeltuintjes door ruim 100 beweeg- en ontmoetplekken

28 sep om 10:00 uur

Waar in Heusden nu nog speeltoestellen voor basisschoolkinderen op plat gemaaid gras staan, komen de komende…

Lees verder »
descriptionArtikel

Gemeenten zetten de voetganger steeds vaker op één, maar waar is de data?

23 sep om 11:05 uur

Steeds meer gemeenten omarmen het STOMP-principe en willen de voetganger centraal zetten. Toch ontbreekt vaak…

Lees verder »
descriptionArtikel

Ruimtemakersindex maakt BOSS concreet en toepasbaar

22 sep om 15:00 uur

"In gelul kun je niet wonen." Met die uitspraak zette de Amsterdamse oud-wethouder Jan Schaeffer ooit…

Lees verder »
descriptionArtikel

Straatbeeld nummer 4 van 2026 verschenen

22 sep om 08:11 uur

Straatbeeld heeft weer een mooi magazine uitgebracht: Straatbeeld 4. Deze editie staat traditiegetrouw in het…

Lees verder »
descriptionArtikel

Straatbeeld op Vakbeurs Openbare Ruimte: kennisdelen door ontmoetingen en lezingen

16 sep om 08:35 uur

Op 23 en 24 september 2026 is het weer tijd voor de Vakbeurs Openbare Ruimte in de Utrechtse Jaarbeurs, dé…

Lees verder »
descriptionArtikel

Wat een Utrechtse nieuwbouwwijk kan leren van de Blue Zones

11 sep om 10:00 uur

In Blue Zones – plekken waar mensen aantoonbaar langer en gezonder leven – spelen voeding, beweging,…

Lees verder »