Bundel kindvriendelijke initiatieven

maandag 3 oktober 2011
timer 1 min
Inspiratiebundel kind- en gezinsvriendelijke initiatieven Ter gelegenheid van de verkiezing ‘Kind- en gezinsvriendelijke initiatieven’ is een uniek naslagwerk verschenen met een compleet overzicht van alle in 2010 ingediende initiatieven, een uitwerking van het thema kind- en gezinsvriendelijk beleid en een wegwijzer naar bronnen voor verdere informatie.
Bundel kindvriendelijke initiatieven

 

Uitgebreide beschrijving


Van alle genomineerde projecten wordt een uitgebreide beschrijving opgenomen, inclusief het oordeel van de jury en een samenvatting van de belangrijkste kenmerken. Zo wordt u als lezer op een prettige wijze door het boek geleid en fungeert het met recht als inspiratiebundel voor iedereen die met jeugd- en speelbeleid te maken heeft. De bundel is voorzien van een cd-rom waarop naast de informatie uit de bundel ook interessant aanvullend materiaal is opgenomen.

Bestellen


U kunt de Inspiratiebundel, waarvan de verkoopprijs € 29,95 (ex 6% btw) bedraagt, bestellen bij Acquire Publishing bv. U krijgt het boek (+ CD) dan binnen enkele dagen na verschijning toegezonden.

Bestel nu uw inspiratiebundel! <<

Terug naar overzicht nieuws >>>

 

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

Buurtplein Overhoeks: maatwerk in natuursteen, water en verblijfskwaliteit

30 jul om 08:00 uur

Aan de noordzijde van het IJ, direct achter het Eye Filmmuseum, ontwikkelt Amsterdam Overhoeks zich tot een…

Lees verder »
descriptionArtikel

Hellendoorn maakt van bezuiniging een beweegvriendelijke visie

29 jul om 09:00 uur

Een enorme vervangingsgolf van verouderde speeltoestellen, maar geen budget om die op te vangen. Voor de…

Lees verder »
descriptionArtikel

De totaalervaring van de speelplek het Boegpad in Gouda-Noord

21 jul om 10:00 uur

In de rubriek 'Mijn Plek' laat Straatbeeld professionals uit de openbare ruimte hun favoriete plek zien. Deze…

Lees verder »

IJslander viert 30-jarig bestaan bij even oud speeltoestel in Zwolle

9 jul om 08:55 uur

IJslander, dat 30 jaar geleden begon in Oldebroek en uitgroeide tot een bedrijf dat wereldwijd complete speel-…

Lees verder »
descriptionArtikel

De gezonde stad begint met durven kiezen

2 jun om 11:12 uur

Durven kiezen in de inrichting van de buitenruimte: dat was de centrale boodschap tijdens de vierde BOSSdag op…

Lees verder »
flash_onNieuws

Nederlanders bereid te betalen voor een beweegvriendelijke openbare ruimte

19 mei om 16:01 uur

Nederlanders vinden het acceptabel om meer belasting te betalen voor effecten van ingrepen  die de openbare…

Lees verder »
descriptionArtikel

Nieuwe speeltuin in Roosendaal richt zich op toegankelijk spelen

19 mei om 13:16 uur

Spelen zou voor ieder kind vanzelfsprekend moeten zijn, met of zonder beperking, maar dat kan nog lang niet in…

Lees verder »
descriptionArtikel

Dien nu jouw sessievoorstel in voor MOVE24 2026

21 apr om 14:09 uur

Heb jij een inspirerend idee voor de toekomst van een beweegvriendelijk Nederland? Voor MOVE24 2026 kun je nu…

Lees verder »