Coördinator als spin in het web bij multidisciplinaire projecten

maandag 11 september 2017
timer 2 min
Op de Dag van de Openbare Ruimte presenteren tien bedrijven zich op Het Plein. Ze laten zien waar samenwerking toe kan leiden, maar tonen tegelijkertijd hun eigen specialisme en expertise aan de bezoeker. Van Dijk Maasland is een aannemer die gespecialiseerd is in het uitvoeren, coördineren en engineeren van multidisciplinaire, complexe projecten in de buitenruimte. “Wij werken middels systems engineering en een 3D model van het project samen met onze partners en opdrachtgever”, vertelt Gijs Schippers van Van Dijk Maasland.

Bij elk project is er een partij nodig die het overzicht behoudt. Hier kan Van Dijk Maasland belangrijk in zijn. “Wij denken dat onze uitvoerende en coördinerende rol op Het Plein goed naar voren kan komen. Wij hebben vorig jaar bijvoorbeeld een project afgerond waarin we met drie andere ‘’pleinpartners’’ samen hebben gewerkt.”

 

Schippers ziet de voordelen van het gezamenlijk optrekken, maar benadrukt tevens de individuele kwaliteit van zijn bedrijf: “Met alle ‘’pleinpartners’’ kan je een compleet product laten zien van hoogwaardige kwaliteit. Onze toegevoegde waarde is de uitvoerende en coördinerende rol die wij in veel multidisciplinaire projecten als hoofdaannemer hebben.”

Meer artikelen met dit thema

flash_onNieuws

Nieuw stadsdeel 't Zoet Breda: van industrieterrein naar bruisende leefomgeving

8 jan om 11:34 uur

'Een plek waar historie, ambitie en toekomst samenkomen. Waar hoogstedelijkheid, wonen, werken, groen en …

Lees verder »
flash_onNieuws

Arnhemse Park Beekdal wordt plek voor sport, natuur en recreatie

8 jan om 11:08 uur

Het Arnhemse Park Beekdal krijgt steeds meer vorm. Het gebied tussen de wijken Angerenstein, Geitenkamp en…

Lees verder »
descriptionArtikel

Panoramabanken Zaanse Helden fraai voorbeeld van maatwerk

7 jan om 11:07 uur

Hoe maak je van een grote daktuin, die onderdeel is van een groene wandelroute, ook een plek om te verblijven?…

Lees verder »
flash_onNieuws

Nieuwe regels voor buitenreclame in Tilburg

7 jan om 10:36 uur

Tilburg heeft de regels voor reclame in de openbare ruimte aangepast. De gemeente wil dat de reclame beter…

Lees verder »
descriptionArtikel

Innovatiecatalogus 2026: nieuws, inspiratie en inzichten

5 jan om 11:35 uur

De innocat 2026 is verschenen. Deze jaarlijkse innovatiecatalogus, samengesteld in samenwerking met Stedebouw…

Lees verder »
descriptionArtikel

Toegang tot openbaar sanitair niet als zwakke schakel, maar als recht voor iedereen

30 dec 2025

In een land dat fietsen en buitenleven stimuleert, blijft toegang tot openbare toiletten een zwakke schakel. In…

Lees verder »
descriptionArtikel

Bewegen als bouwsteen van de stad 

29 dec 2025

Thijs van Spaandonk is sinds begin 2025 een van de twee nieuwe Rijksadviseurs van het College van…

Lees verder »
descriptionArtikel

Bewegen voor iedereen: de openbare ruimte als uitnodiging

24 dec 2025

Denise Janmaat beweegt zich dagelijks door steden en wijken met een dubbele pet op: als adviseur…

Lees verder »