Solid bootcamp elementen - zitrand en bootcampelement in één

zondag 2 januari 2022
De openbare ruimte wordt steeds vaker als ontmoetingsplek gezien. Stadsparken, speel- en trapveldjes, schoolpleinen, skateparken en natuurgebieden, jong en oud komen samen om de dag door te nemen en te bewegen. De behoefte om buiten te sporten groeit sterk. Struyk Verwo Infra introduceert hiervoor Solid bootcamp elementen.

Keuze uit vijf verschillende bootcamp elementen

Solid bootcamp elementen zijn van beton waaraan RVS beugels zijn toegevoegd. Er zijn vijf verschillende bootcamp elementen waardoor er een variëteit aan oefeningen uitgevoerd kan worden: de Dashor Flair/Triceps Dips, Push Up 1, Push Up 2, Mountain Climber en Sit Up.

Deze bootcamp elementen zijn vrijstaand te plaatsen maar kunnen ook worden geschakeld. Daarnaast is deze sportieve lijn perfect te combineren met het ruime assortiment Solids & Seats parkbanden en zitelementen.  

Veilig gebruik in openbare ruimte 

Betonnen elementen zijn onderhoudsarm, hufterproof en hebben een lange levensduur. De Solid bootcamp elementen zijn bovendien gekeurd door het Keurmerkinstituut en mogen als gecertificeerde sport- en spelelementen in de openbare ruimte worden geplaatst. Ze voldoen aan alle veiligheidseisen met betrekking tot spelen en bewegen.   

Ontwerp: Marjan Ketner / Ketner Olsen architecten (in samenwerking met Studio Papas) 

Voordelen op een rijtje

  • Gecertificeerd sport- en spelelement 
  • Hufterproof 
  • Onderhoudsarm 
  • Lange technische levensduur 
  • Plaatsing als vrijstaand element of geschakeld met andere bootcampelementen
  • Perfect te combineren met de Solids & Seats lijn 
Solid Bootcamp Struyk

 

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

35 jaar inzet voor veilige en innovatieve speelruimtes

31 jan om 09:10 uur

Speelplan vierde in 2024 haar 35-jarig jubileum en blijft zich onverminderd inzetten voor veilige speelplekken…

Lees verder »
flash_onNieuws

Stem van kinderen gehoord bij ontwerp speeltuin Zwijndrecht

28 jan om 16:04 uur

Wat willen kinderen nu zelf in hun speeltuin? Aan die wens wordt nog wel eens voorbijgegaan bij de inrichting…

Lees verder »
flash_onNieuws

Den Haag richt openbare ruimtes sportiever in

23 jan om 10:42 uur

De gemeente Den Haag introduceert nieuwe richtlijnen om de openbare ruimte sportiever en beweegvriendelijker te…

Lees verder »
flash_onNieuws

Jongeren vragen meer ruimte voor sporten in de openbare ruimte

16 jan om 10:41 uur

44 jongerenorganisaties hebben een manifest ingediend bij het kabinet waarin zij oproepen tot meer ruimte voor…

Lees verder »
descriptionArtikel

Aziëpark Haarlem van vergeten strook naar groen buurtpark

30 dec 2024

De wijk Schalkwijk in Haarlem ondergaat een ware transformatie. Eén van de meest in het oog springende…

Lees verder »
descriptionArtikel

Hulpmiddel voor ontwerpen inclusieve beweegvriendelijke omgeving

10 dec 2024

Op 6 van de 11 criteria waar een beweegvriendelijke omgeving aan moet voldoen hebben ontwerpers invloed. Deze 6…

Lees verder »

Trends in buitensporten in de openbare ruimte en hoe gemeentes hierop inspelen

18 nov 2024

De groeiende focus op een gezonde levensstijl en het toenemende bewustzijn van de voordelen van buitensporten…

Lees verder »
flash_onNieuws

Rotterdam investeert in urban sports

14 nov 2024

De gemeente Rotterdam heeft aangekondigd te gaan investeren in urban sports, met als doel deze sporten tussen…

Lees verder »