Digitaal inmeten maakt openbare ruimte effectiever en toekomstgerichter

donderdag 10 december 2020
timer 1 min
MarXact maakt centimeter nauwkeurig digitaal inmeten makkelijk en betaalbaar voor elke grondwerker die een smartphone kan bedienen.

Sinds de oprichting in 2017 stelt het bedrijf veldwerkers in staat hun eigen projecten in te meten laten deze automatisch synchroniseren met hun GIS-tools. Gemakkelijke, intuïtieve software en hardware voor een interessante prijs. Made in Holland, maar wereldwijd gebruikt. 

Accountmanager Jürgen Everts: “We hebben een universele ontvanger en onze eigen software gemaakt, gewoon om een ​​individueel bedrijf te kunnen ondersteunen zoals ze willen en nodig hebben. Je kunt onze oplossing(en) integreren met producten van een ander bedrijf, zodat je zelf kiest hoe je werkt. Wij bieden hiervoor de benodigde ondersteuning. Wij geloven dat dit de weg is die we allemaal moeten inslaan en hoe samenwerkingsgericht organisaties in deze branche zouden moeten zijn. En mocht je alleen met onze producten aan de slag willen, kan dat ook met ons UNI-Complete pakket, wat je van meetpunt tot tekening ontzorgt.”

Jürgen en collega Mustafa Cakiroglu vertellen je graag hoe digitaal inmeten werken in de openbare ruimte gemakkelijker, effectiever en toekomstgerichter maakt. Bezoek voor meer informatie de website.

MarXact
www.marxact.com

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

Flexibel en duurzaam afvalbeheer met de Lixo-serie

2 mrt om 09:15 uur

Een hoogwaardige inrichting van de openbare ruimte vraagt om afvaloplossingen die duurzaam, robuust én flexibel…

Lees verder »
flash_onNieuws

Eerste editie van Straatbeeld van 2026 verschenen!

27 mrt om 09:49 uur

De eerste editie van Straatbeeld in 2026 is uit! Dit nummer staat in het teken van klimaat, water en groen en…

Lees verder »
flash_onNieuws

Nieuwe kaarten maken wateroverlast op straat inzichtelijk

20 mrt om 09:06 uur

Hoe maak je stedelijke gebieden weerbaar tegen hevige regen? Stichting Climate Adaptation Services en de Dutch…

Lees verder »
flash_onNieuws

Groen als prioriteit: gemeenten aan zet in nieuwe coalities

17 mrt om 14:23 uur

Gemeenten staan voor cruciale keuzes over klimaat, leefbaarheid en woningbouw. Koninklijke VHG roept lokale…

Lees verder »
flash_onNieuws

Verplaatsbare bomen geven Apeldoornse binnenstad een groenere uitstraling

16 mrt om 08:00 uur

In Apeldoorn zijn onlangs de eerste negen verplaatsbare bomen in de binnenstad geplaatst. De flexibele bomen in…

Lees verder »
person_outlineBlog

De top 8 van gasthoofdredacteur Eline van Weelden

9 mrt om 10:01 uur

We vroegen Eline van Weelden, gasthoofdredactuer van Straatbeeld nummer 6, waar ze haar inspiratie vandaan…

Lees verder »
descriptionArtikel

Panel: kan ontwerpkracht beheer in beweging brengen?

27 feb om 09:10 uur

Helpt de inzet van ontwerpkracht en de ontwikkeling van de creatieve beheerprofessional ons om transities in de…

Lees verder »
flash_onNieuws

Tilburg maakt stad diervriendelijker met faunaplan

26 feb om 16:20 uur

De gemeente Tilburg gaat op 78 locaties nieuwe faunavoorzieningen aanleggen om dieren meer ruimte en veilige…

Lees verder »