Vakbeurs Openbare Ruimte, Focus Op: GKB

vrijdag 22 september 2023
De Leaf Reducer is een 100 procent circulaire methode waarmee bladafval wordt omgezet naar een bodemverbeteraar. Het blad wordt verpulverd tot een fractie die door de bodem en het bodemleven opgenomen wordt. Er zijn geen afvoerkosten en stortkosten, wat voor een grote CO2-reductie zorgt.

De methode is toepasbaar in stedelijk gebied, bijvoorbeeld in parken en gazons. De werkhoogte is instelbaar, zodat zowel gebieden met kort gras als ook lang gras behandeld kunnen worden. Met de hydraulisch aangedreven schotelunit achter de machine wordt de uitstroom bepaald. De uitstroom kan recht achter de machine, naar links of naar rechts geregeld worden. 

De Leaf Reducer is aanwezig in onze stand (3.2.61), u bent welkom om onder het genot van een kop koffie en een versgebakken stroopwafel de Leaf Reducer te bekijken. Onze medewerkers kunnen u verder informeren over de werking en ons uitgebreide dealernetwerk. 

GKB 
Standnummer 3.2.61 
gkbmachines.nl 

Meer artikelen met dit thema

Een groene ontmoetingsplek in binnenstad Oosterhout

6 jul om 13:15 uur

Het Arendsplein in Oosterhout is herontwikkeld tot een groene en aantrekkelijke ontmoetingsplek in de…

Lees verder »
descriptionArtikel

Brede coalitie vraagt om landelijke groennormen voor hittebestendige steden

17 jun om 10:01 uur

Een groeiende coalitie van maatschappelijke organisaties roept de minister van VRO op tot wettelijk verankerde…

Lees verder »
descriptionArtikel

Vernieuwd Lage Bergse Bos verbindt natuur en recreatie

1 jun om 08:44 uur

Het Lage Bergse Bos is een populair recreatiegebied bij Rotterdam, met afwisseling van bos, open weides en…

Lees verder »
descriptionArtikel

Gemeenten versnellen samen naar een circulaire openbare ruimte

21 mei om 13:47 uur

Wat betekent het om als gemeente echt samen te leren en versnellen in de transitie naar een circulaire openbare…

Lees verder »
descriptionArtikel

Wat Nijmegen leert van vier jaar duizend bomen planten

12 mei om 10:41 uur

Duizend extra bomen per jaar planten in een bestaande stad klinkt overzichtelijk, maar blijkt in de praktijk…

Lees verder »
descriptionArtikel

Publicatie Groen op de Balans pleit voor nieuwe collectiviteit rond stedelijk groen

7 mei om 11:11 uur

Hoewel het belang van groene openbare ruimte wetenschappelijk ruimschoots is aangetoond, blijft groen in de…

Lees verder »
descriptionArtikel

Ecologisch bermbeheer groeit snel, maar vraagt om slimme samenwerking

5 mei om 10:34 uur

Kilometers bermen vol bloemen, insecten en leven: het klinkt eenvoudig, maar de praktijk is weerbarstiger.…

Lees verder »
descriptionArtikel

'Water dat je ziet, is water dat je begrijpt'

30 apr om 10:18 uur
Hans Roelofs werkt als adviseur stedelijk water en klimaatadaptatie dagelijks aan toekomstbestendige…
Lees verder »