Vakbeurs Openbare Ruimte, Focus Op: Hauraton

vrijdag 22 september 2023
In onze stand vindt u deze foto op de achterwand. Een FASERFIX SUPER goot met GUGI gietijzeren mazenrooster die in elk Nederlands dorp had kunnen liggen, maar in dit geval treft u hem in Surhuisterveen.

We hadden ook indruk kunnen maken met de dakafwatering van het spiegelende Rotterdamse Boijmans depot, designgoten in de binnentuin van een monumentaal appartementencomplex of een circulair grijswaterproject aan de Zuidas.  

Waarom dan dit afwateringsproject?  

Het vertegenwoordigt bijna alle aspecten van regenwatermanagement in de openbare ruimte. De gemeente Achtkarspelen betrok HAURATON vrijwel meteen bij het afwateringsplan: zoeken naar een  adequate lijnafwatering die past bij het strakke uiterlijk van winkelstraat De Kolk en het authentieke straatwerk. Cortenstalen plantenbakken afgewisseld met parkeerplaatsen voor klanten en toeleveranciers die graag voor de winkeldeur parkeren. Dat betekent zware vrachtwagenbanden met dito wringlasten op dezelfde goten en roosters waar in de zomer dunne banden tijdens de jaarlijkse profwielerronde veilig over willen steken. 

Maar nog belangrijker: wij houden bij HAURATON gewoon van dat typisch Nederlandse straatbeeld.  

Komt u ook kijken? Standnummer 4.1.59 

Lees ook: Afkoppelen van regenwater in de Kapelstraat in Ophemert

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

FURNS: jouw partner in maatwerk en advies

1 mei om 09:53 uur

Bij FURNS geloven we in de kracht van duurzaamheid. De transitie naar een circulaire economie is in volle gang…

Lees verder »
descriptionArtikel

Mijn Plek: proefparkeervak in Hoorn

12 aug om 08:00 uur

Mark Deckers heeft als projectleider Circulaire Economie bij de gemeente Hoorn circulariteit en duurzaamheid…

Lees verder »
descriptionArtikel

Actualisering roadmaps duurzame infra: focus, concreter, afspraken maken

21 jul om 08:00 uur

Om als infrasector in 2030 en 2050 op de duurzame plek van bestemming aan te komen, zijn sinds 2020 door Rijk,…

Lees verder »
descriptionArtikel

Groningen zet vol in op Warm Mix Asfalt: ‘Het is geen rocket science’

10 jul om 12:32 uur

Werken met Warm Mix Asfalt? ‘Ga het gewoon doen.’ Tot die conclusie komt de gemeente Groningen, dat Warm Mix…

Lees verder »
descriptionArtikel

Verkeersborden uit windturbineafval: revolutie in recycling

8 jul om 11:36 uur

De opwekking van duurzame energie groeit in hoog tempo, en dat is goed nieuws. Windmolens domineren steeds…

Lees verder »
flash_onNieuws

GWW-programma Building Balance en CO2-monitor in de prijzen

6 jun om 16:31 uur

Het GWW-programma van Building Balance en CO2-monitor Nederland hebben bij de WOW-dag op 6 juni de WOW-prijs…

Lees verder »
descriptionArtikel

Innovatieve verkeersmonitoring met Zebra-Safe

3 jun om 08:00 uur

Traffic Care, al zestien jaar actief in het verbeteren van verkeersveiligheid, zet met hun Zebra-Safe…

Lees verder »
descriptionArtikel

Twee nieuwe bruggen: ook Dongen kiest voor geopolymeerbeton

21 mei om 08:32 uur

Het aantal opdrachtgevers dat geopolymeerbeton toepast, stijgt en stijgt. Zelfs in een relatief kleine gemeente…

Lees verder »