Proludic neemt eigen dealerschap op zich

dinsdag 4 oktober 2011
timer 1 min
Proludic neemt per 1 oktober het exclusieve Proludic dealerschap voor het noorden des land over Van Ee Speeltoestellen B.V. Het bedrijf wordt hiermee het enige aanspreekpunt voor Proludic Speel- en Sporttoestellen. Het team van het bedrijf zal worden uitgebreid met extra adviseurs in Noord-Nederland.
Proludic neemt eigen dealerschap op zich

 

Exclusief dealerschap


Proludic is sinds 13 jaar actief importeur van speeltoestellen. Als organisatie heeft zij altijd rechtstreeks het zuidelijke deel van Nederland bedient. Van Ee Speeltoestellen B.V. beschikt over het exclusieve Proludic dealerschap voor het Noorden des land. Per 1 oktober 2011 zal Proludic dit dealerschap overnemen. Het bedrijf wordt daarmee het enige aanspreekpunt voor Proludic Speel- en Sporttoestellen. Per genoemde datum zal het team worden uitgebreid met extra adviseurs in Noord Nederland.

Peter van Lanen, die samen met Emiel Hermens de directie vormt: “Hierdoor kunnen wij onze afnemers maximaal van dienst zijn. Eén aanspreekpunt betekent optimalisatie; kortere lijnen, relatie intensivering, snellere leveringen.”

 

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

Waterpret in het wild: nieuw speellandschap verrijkt Burgers' Zoo

1 jul om 08:48 uur

In de natuurlijke omgeving van Burgers’ Zoo is een bijzonder waterspeelelement verschenen dat kinderen uitdaagt…

Lees verder »
flash_onNieuws

Eerste sessies MOVE24 bekend

30 jun om 10:54 uur

Spelen, sporten, bewegen en ontmoeten zijn de pijlers van de tweede editie van MOVE24. Dit keer krijgt het…

Lees verder »
flash_onNieuws

Spelen in de zon vraagt om slimme ontwerpkeuzes

30 jun om 08:14 uur

Steeds vaker staat hitte centraal in het ontwerp van de openbare ruimte. Toch is schaduw niet altijd het…

Lees verder »
flash_onNieuws

Middelburg krijgt multifunctionele openbare ruimte met groen en inclusie

16 jun om 08:52 uur

De gemeente Middelburg presenteert een nieuwe visie op de inrichting van de openbare ruimte, gebaseerd op de…

Lees verder »
descriptionArtikel

Het onderschatte potentieel van schoolpleinen

5 jun om 08:00 uur

Schoolpleinen worden vaak alleen gebruikt voor spelende kinderen, maar ze bieden veel meer mogelijkheden. Ze…

Lees verder »
flash_onNieuws

Breda uitgeroepen tot meest speelvriendelijke gemeente van Nederland

11 apr om 13:21 uur

De gemeente Breda heeft de Jantje Beton Prijs 2025 gewonnen en mag zich de komende twee jaar de meest…

Lees verder »
flash_onNieuws

Beweegalliantie organiseert Actief Werkbezoek Leefomgeving

10 apr om 09:19 uur

Bewegen moet (weer) net zo normaal worden als ademhalen. Maar hoe realiseren we dat binnen de fysieke…

Lees verder »
descriptionArtikel

Beweegvriendelijke openbare ruimte: van visie naar praktijk

21 mrt om 08:00 uur

Een vader die met zijn kind een slingerpaadje neemt in plaats van de rechte stoep. Een groep jongeren die op…

Lees verder »