9 miljoen voor nieuwe verharding centrum Eindhoven

maandag 10 oktober 2016
timer 1 min
In Eindhoven worden het komende jaar miljoenen uitgetrokken voor het vervangen van de bestrating. De rode steentjes die er nu nog liggen gaan eruit.

Al vanaf 1994 is er gesteggel over de rode steentjes in het centrum van Eindhoven. Ze worden glad als het regent en dat zorgt voor onveilige situaties. Bovendien is de verharding na meer dan twintig jaar op diverse plekken beschadigd geraakt.

 

Het gemeentebestuur stelt daarom in de begroting voor het komende jaar voor om de verharding te vervangen. de gemeenteraad heeft unaniem ingestemd met de begroting. Het kan nog wel een jaar duren voordat het centrum van Eindhoven nieuwe bestrating krijgt.

9 miljoen voor nieuwe verharding centrum Eindhoven

De rode steentjes in het centrum van Eindhoven worden glad als het regent. Foto: Alex Tihonovs / Shutterstock.com

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

FURNS: jouw partner in maatwerk en advies

1 mei om 09:53 uur

Bij FURNS geloven we in de kracht van duurzaamheid. De transitie naar een circulaire economie is in volle gang…

Lees verder »
descriptionArtikel

Technisch probleem leidt tot complete metamorfose van Bagijnhof Delft

6 okt om 10:07 uur

Wat ooit een stenig en waterrijk zorgenkind was, is veranderd in een groene en levendige plek waar bewoners…

Lees verder »
flash_onNieuws

Deelawards voor Nijmegen, Den Haag en Wageningen

30 sep om 14:33 uur

Duurzame mobiliteit bepaalt steeds meer het straatbeeld in steden. Deelmobiliteit draagt daarbij bij aan…

Lees verder »
descriptionArtikel

Hoe Nijmeegse straten een andere invulling van hun parkeerruimte ervaren

21 sep om 13:52 uur

De auto die moet wijken voor groen, ontmoeten en spelen. Het is steeds vaker een punt van discussie als…

Lees verder »
descriptionArtikel

Eindeloze mogelijkheden voor de inrichting en verlichting van de buitenruimte

20 sep om 13:41 uur

Van levendige pleinen en groene woonwijken tot sfeervol verlichte stadscentra en parken of functionele…

Lees verder »
descriptionArtikel

Dorpsplein Alphen krijgt nieuw leven dankzij herinrichting

19 sep om 11:03 uur

In augustus 2015 werd Alphen, een dorp in de gemeente West Maas en Waal, getroffen door een hevige regenbui die…

Lees verder »
descriptionArtikel

Hoe breng je met de MKI als gunningscriterium de CO2-uitstoot met driekwart terug?

18 sep om 09:24 uur

Bij provinciale infrastructuur is asfalt verantwoordelijk voor een groot deel van de CO₂-uitstoot. Bij een…

Lees verder »
descriptionArtikel

Cascades van natuursteen: de watertrap die Leidsche Rijn kleur geeft

18 sep om 09:15 uur

In het hart van het Utrechtse Leidsche Rijn ligt een park dat meer is dan zomaar een groenstrook. Het…

Lees verder »