Boskalis gestart met grootscheepse herinrichting eigen terrein

dinsdag 1 januari 2019
timer 2 min
Boskalis is bezig met een totale herindeling van hun eigen terrein in Papendrecht. Zo worden er panden gesloopt om ruimte te maken voor nieuwbouw. Inmiddels is een deel van deze nieuwbouwplannen gerealiseerd.

Met het gereedkomen van de nieuwe kantoren kon vervolgens invulling gegeven worden aan de plannen voor de terreininrichting van de hand van Deltavormgroep. In deze plannen is de keuze voor het verlichten van de nieuwe parkeerplaats gevallen op hoge masten met ronde LED schijnwerpers.
 

Brede lichtverdeling 

Aangezien ieder obstakel op een parkeerplaats er één teveel is, was behoefte aan een schijnwerper met een brede lichtverdeling. De oplossing hiervoor is gevonden in de SHOT LED van het fabricaat LAMP Lighting. Uitgerust met het speciale ‘Vial’ optiek zorgt deze spot voor het gewenste gelijkmatige lichtbeeld.

 

Langs de looproutes van en naar de kantoren zijn lichtzuilen geplaatst. Deze lichtzuilen van SETGA, type VDG, zijn vervaardigd uit roestvaststaal en afgewerkt met een coating in de kleur RAL 9006. Op verzoek van de ontwerper zijn deze speciaal op de gewenste lengte gefabriceerd. De installatiewerkzaamheden zijn uitgevoerd door de firma Van Wijngaarden, eveneens uit Papendrecht. Zowel LAMP Lighting als SETGA worden vertegenwoordigd door Modernista uit Rotterdam.

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

Soms flexibel, soms vast: hoe kiest u de juiste kleurtemperatuur?

1 mei om 10:00 uur

Steeds vaker is de vraag niet óf u goed verlicht, maar hóé u dat doet. Kiest u voor maximale controle en…

Lees verder »
flash_onNieuws

Handboek Omgevingsgericht Lichtontwerp nu ook online beschikbaar

11 mei om 13:42 uur

Het Handboek Omgevingsgericht Lichtontwerp (OGLO) is nu online beschikbaar. De publicatie is een initiatief van…

Lees verder »
descriptionArtikel

Zo ontwikkelde Den Haag samen met de markt een armaturenfamilie

28 apr om 08:19 uur

Den Haag krijgt een herkenbare eigen armaturenfamilie en koos daarvoor niet de gebaande aanbestedingsroute. De…

Lees verder »
descriptionArtikel

Nieuw Doeboek helpt gemeenten duurzame infrastructuur echt toepassen

15 apr om 13:52 uur

Duurzame infrastructuur staat bij veel gemeenten hoog op de agenda, maar de stap van ambitie naar uitvoering…

Lees verder »
flash_onNieuws

Eerste editie van Straatbeeld van 2026 verschenen!

27 mrt om 09:49 uur

De eerste editie van Straatbeeld in 2026 is uit! Dit nummer staat in het teken van klimaat, water en groen en…

Lees verder »
descriptionArtikel

Maatwerk voor lichtmasten in Diepenheim

2 mrt om 10:46 uur

Diepenheim is een van de acht Middeleeuwse steden van Twente. Een bijzonder plekje met een bijzondere…

Lees verder »
descriptionArtikel

Beter en energiezuiniger straatbeeld met Essenze

11 feb om 10:06 uur

Essenze is een multifunctioneel led-armatuur van de Spaanse fabrikant Setga, met een zeer hoge mate van…

Lees verder »
descriptionArtikel

Utrecht kiest winnend ontwerp voor iconisch lantaarnpaal-armatuur

6 feb om 14:08 uur

De gemeente Utrecht heeft het winnende ontwerp gekozen voor een nieuw armatuur voor de Utrechtse lantaarnpalen…

Lees verder »