KPN rolt LoRa-netwerk uit in Rotterdam en Den Haag

woensdag 4 november 2015
timer 1 min
Vandaag is in Rotterdam en Den Haag het LoRa-netwerk uitgerold. Via dit netwerk kunnen relatief kleine apparaten met elkaar communiceren zonder dat ze hiervoor een simkaart nodig hebben. Het LoRa-netwerk is een volgende stap in Internet of Things.

KPN wil eind 2016 een landelijk LoRa-netwerk uitgerold hebben. Het netwerk kan op hele veel verschillende manieren worden toegepast. Denk bijvoorbeeld aan het terugvinden van een fiets, het volgen van je kinderen op weg naar school of informatie over de gezondheid van de koeien voor een boer.

 

Naast het LoRa-netwerk voorziet men ook een rol voor de lichtmast in het Internet of Things. Meer hierover leest u in het komende nummer van Straatbeeld dat uitkomt op 13 november. Ook Straatbeeld ontvangen? Klik dan hier.

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

Rolstoelglijbaan zet nieuwe standaard voor inclusief spelen

28 jan om 12:35 uur

Wat als je in een rolstoel zit en net zo graag van de glijbaan wilt als ieder ander kind? Die vraag liet de…

Lees verder »
flash_onNieuws

Kennisbundel ZonMw neemt gezondheid mee bij inrichten fysieke leefomgeving

28 jan om 09:51 uur

ZonMw heeft een nieuwe kennisbundel gepubliceerd met praktische kennis en instrumenten over hoe professionals…

Lees verder »
descriptionArtikel

Transitie Rotterdamse openbare ruimte in zeven foto's

26 jan om 10:00 uur
De openbare ruimte staat onder druk door klimaat, mobiliteit en verdichting. Hoe Rotterdam inspeelt op deze…
Lees verder »
descriptionArtikel

Integraal beleid zorgt voor nieuwe mindset bij inrichting en beheer Edese openbare ruimte

23 jan om 10:00 uur

Ambities te over, de ruimte beperkt. Het klinkt iedere gemeente bekend in de oren en in Ede is dat niet anders…

Lees verder »
descriptionArtikel

Metamorfose Wolvenvallei Rotterdam: 'het lijkt wel Canada'

19 jan om 11:02 uur

Midden in het Kralingse Bos in Rotterdam ligt een plek die jarenlang bijna niemand echt zag. Een uitgestrekte…

Lees verder »
descriptionArtikel

To infinity… and beyond!

19 jan om 10:50 uur

Esther Philipsen is kenniswerker fysieke leefomgeving bij CROW en houdt zich dagelijks bezig met…

Lees verder »
descriptionArtikel

Passerelle geeft Zwolle nieuwe verblijfsplek boven het spoor

13 jan om 11:45 uur

Zwolle investeert fors in nieuwe stadsdelen, met name in de Spoorzone ten zuiden van het station. Om…

Lees verder »
flash_onNieuws

Nieuw stadsdeel 't Zoet Breda: van industrieterrein naar bruisende leefomgeving

8 jan om 11:34 uur

'Een plek waar historie, ambitie en toekomst samenkomen. Waar hoogstedelijkheid, wonen, werken, groen en …

Lees verder »