Maatwerk zitelementen Slangenbank en Gentiaan

vrijdag 18 maart 2011
timer 2 min
De afgelopen periode heeft Erdi twee maatwerk zitbanken geleverd en geplaatst. De unieke golvende Slangenbank in nieuwbouwwijk Saendelft en de halfronde Gentiaan voor het gelijknamige plein in Amsterdam-Noord.
Maatwerk zitelementen Slangenbank en Gentiaan

Maatwerk zitelementen Slangenbank en Gentiaan

De afgelopen periode heeft Erdi twee maatwerk zitbanken geleverd en geplaatst. De unieke golvende Slangenbank in nieuwbouwwijk Saendelft en de halfronde Gentiaan voor het gelijknamige plein in Amsterdam-Noord.

Slangenbank


In de nieuwbouwwijk Saendelft heeft Erdi heeft een golvende zitbank geleverd en geplaatst. De bank is vanaf tekening ontwikkeld en geproduceerd.  De Slangenbank is bijna 10 meter lang en bestaat uit 135 houten delen welke blind zijn gemonteerd. De bank moet het winkelend publiek een zitplaats bieden op het plein van het winkelcentrum. Het speciaal geselecteerde 100% Pure FSC Cumaru hardhout heeft een duurzaamheidsklasse 1. De bank is hierdoor duurzaam, krachtig en in een hoge mate bestendig tegen vandalisme.


Gentiaan


In samenwerking met Stadsdeel Noord, Amsterdam, heeft Erdi een halfronde zitbank ontwikkeld en geproduceerd. De Gentiaan is ruim 10 meter lang met een maximale radius van R=8. De bank bestaat uit zes rvs steunen. De gebogen houten delen zijn van 100% Pure FSC Muiracatiara.
Het stadsdeel is met het idee en schets naar Erdi gekomen. Vervolgens is schets uitgewerkt in een 3D-tekening. Na goedkeuring is de bank geproduceerd en heeft Erdi deze op het Gentiaanplein geplaatst.

Terug naar het overzicht >>>

 

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

Drie pleinen, één verhaal: hoe Deventer zijn historisch hart herontdekte

5 aug om 11:00 uur

Rondom de Lebuinuskerk in het hart van Deventer liggen drie pleinen die elkaar raken, zonder ooit echt samen te…

Lees verder »
descriptionArtikel

De echte prijs van straatmeubilair blijkt pas later

24 jul om 09:11 uur

Een goedkope afvalbak die na tien jaar alweer vervangen moet worden. Een duurzamer alternatief dat twintig jaar…

Lees verder »
meta
descriptionArtikel

Van rommelig plein naar kloppend hart van Castricum

23 jul om 08:29 uur

Zeven of acht verschillende soorten bestrating op één plein. Weinig groen, versleten tegels, en een inrichting…

Lees verder »
descriptionArtikel

Delft moet kiezen: niet alles past meer op straat

22 jul om 13:21 uur

Delft groeit van 110.000 naar 123.000 inwoners. De openbare ruimte groeit niet mee. Meer groen, betere…

Lees verder »

Van Haersmapark in Drachten in oude glorie hersteld

21 jul om 15:11 uur

Na een ingrijpende renovatie is het Van Haersmapark in Drachten officieel heropend. Het park kreeg een…

Lees verder »
descriptionArtikel

De totaalervaring van de speelplek het Boegpad in Gouda-Noord

21 jul om 10:00 uur

In de rubriek 'Mijn Plek' laat Straatbeeld professionals uit de openbare ruimte hun favoriete plek zien. Deze…

Lees verder »

Een groene ontmoetingsplek in binnenstad Oosterhout

6 jul om 13:15 uur

Het Arendsplein in Oosterhout is herontwikkeld tot een groene en aantrekkelijke ontmoetingsplek in de…

Lees verder »
descriptionArtikel

Een bankje op de stoep als wapen tegen eenzaamheid

3 jun om 08:07 uur

Eenzaamheid is een van de grootste sociale uitdagingen van deze tijd. Bijna de helft van alle volwassenen…

Lees verder »