Nieuwe speelstructuur Westerflier

maandag 15 februari 2010
timer 2 min
  Nijha introduceert de nieuwe speelstructuur Westerflier. Deze speelstructuur is geschikt voor kinderen tussen 3 en 8 jaar. Het toestel biedt voor deze leeftijdsgroep uitdaging in klimmen, klauteren en glijden.
Nieuwe speelstructuur Westerflier

Nieuwe speelstructuur Westerflier

Nieuwe speelstructuur Westerflier
 

Nijha introduceert de nieuwe speelstructuur Westerflier. Deze speelstructuur is geschikt voor kinderen tussen 3 en 8 jaar. Het toestel biedt voor deze leeftijdsgroep uitdaging in klimmen, klauteren en glijden.

Uitdagingen

De kinderen kunnen de Westervlier van Nijha op verschillende manieren beklimmen. Ze bepalen zelf wel de route. De wiebelbrug is een spannend element dat evenwicht en durf vraagt om naar de overkant te komen. Met de verrekijker op het bordes kunnen kinderen hun omgeving verkennen en met de glijbaan komen ze op een leuke en makkelijke manier weer beneden. De ruimte onder het bordes biedt een veilige plek om te spelen en te verstoppen.


Praktische informatie


Het geheel is voorzien van een slagvaste polyester poedercoating en verkrijgbaar in de kleurcombinaties geel/blauw en turquoise/rood. De verbindingen tussen staanders en accessoires zijn afgedekt met kunststof kappen. Bij dit toestel is voor 35,2 m² valdempende ondergrond nodig. Indien u kiest voor rubber tegels, heeft u 43,2 m² nodig vanwege snijverlies. De maximale valhoogte is 90 cm, Afmeting Westerflier 420 x 311 x 190 cm. Westerflier heeft minimaal 800 x 708 cm vrije ruimte nodig.

 

Terug naar het overzicht >>>

Meer artikelen met dit thema

flash_onNieuws

Nederlanders bereid te betalen voor een beweegvriendelijke openbare ruimte

19 mei om 16:01 uur

Nederlanders vinden het acceptabel om meer belasting te betalen voor effecten van ingrepen  die de openbare…

Lees verder »
descriptionArtikel

Nieuwe speeltuin in Roosendaal richt zich op toegankelijk spelen

19 mei om 13:16 uur

Spelen zou voor ieder kind vanzelfsprekend moeten zijn, met of zonder beperking, maar dat kan nog lang niet in…

Lees verder »
descriptionArtikel

Dien nu jouw sessievoorstel in voor MOVE24 2026

21 apr om 14:09 uur

Heb jij een inspirerend idee voor de toekomst van een beweegvriendelijk Nederland? Voor MOVE24 2026 kun je nu…

Lees verder »
flash_onNieuws

Speelvriendelijke buitenruimte staat centraal op BOSSdag op 26 maart

6 mrt om 11:49 uur

Met onder andere een keynote van auteur Vincent Luyendijk en de lancering van het visiedocument Ideale…

Lees verder »
descriptionArtikel

Ruimte maken voor de spelende mens met BOSSruimte

5 feb om 10:46 uur

'Je zou eigenlijk nooit moeten stoppen met spelen'. Die gedachte vormt de kern van BOSS. Niet alleen voor…

Lees verder »
descriptionArtikel

Rolstoelglijbaan zet nieuwe standaard voor inclusief spelen

28 jan om 12:35 uur

Wat als je in een rolstoel zit en net zo graag van de glijbaan wilt als ieder ander kind? Die vraag liet de…

Lees verder »
descriptionArtikel

In Noorderhaven Zutphen komen water, steen en mensen samen

22 jan om 08:46 uur

Aan de Noorderhaven in Zutphen is een nieuw plein ontstaan dat leeft, beweegt en verbindt. Het voormalige…

Lees verder »

Zorgeloos speelplezier dankzij maatwerk en service

18 jan om 09:53 uur

Al meer dan 25 jaar is Ramegon Airtrampolines specialist in maatwerk trampolines. Ze leveren diverse vormen,…

Lees verder »