Retrofit ledlichtbron voor SON en SOX armaturen

maandag 23 september 2013
timer 2 min
SALED introduceert een nieuwe ledlichtbron, speciaal voor SON en SOX armaturen. Hiermee is het mogelijk om energie te besparen, ook als de huisige armatuur nog niet aan vervanging toe is, zo zegt het bedrijf. 

Retrofit ledlichtbron voor SON en SOX armaturen

 

Door de SON en SOX lichtbron te vervangen door de nieuwe Streetlight Replacement lichtbron wordt energie bespaard en gaan de onderhoudskosten omlaag, aldus SALED. De lichtbron heeft geen voorschakelapparaat nodig en dient rechtstreeks op de netvoeding (230V) te worden aangesloten.

Op basis van moderne technieken is het tegenwoordig mogelijk om in een gesloten armatuur led toe te passen. Het voordele hiervan is dat de huidige armatuur gebruikt kan blijven worden. Hiermee is een energiebesparing tot 60 procent te realiseren.

Geen overbelasting


Door 192 stuks leds te plaatsen in 12 buisjes met aan de achterzijde aluminium koelelementen kunnen we licht produceren dat vergelijkbaar is met de huidige lichtbron. Door zoveel leds toe te passen, is er geen gevaar voor overbelasting of te hoge temperaturen. Hoge temperaturen is één van de voornaamste factoren waardoor leds verouderen en vroegtijdig uitvallen of minder licht gaan geven.

Een aantal parameters van de SALED Streetlight Replacement lichtbron:
• Lamp Houder: B22 (SOX) - E27 (Son 50/70Watt) - E40 (≥ Son 100Watt)
• Materiaal: Aluminium en PolyCarbonaat
• Kleur temperatuur: 2700K - 3000K - 4000K - 4500K
• Wattage: 28Watt - 35Watt - 40Watt - 50Watt - 60Watt
• Voltage: 100-240V/50/60Hz
• Lumen Watt verhouding: 118Lm/Watt
• Power Factor: ≥0,95
• CRI (kleurweergave): ≥70
• Ambient Temperatuur: -25 tot +50°C
• Levensduur: 50.000 uur (12,5 jaar)
• Garantie: 3 jaar
• Keurmerken: CE - TÜV - ROHS - EMC

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

Nieuw: de Peak 320 van Focus Lighting

31 jul om 09:00 uur

Waarom Modernista zoveel belang hecht aan duurzaam werken? Mede-eigenaar Ronald Vredenborg moet even nadenken…

Lees verder »
descriptionArtikel

Duurzaamheid als bestaansrecht

27 jun om 10:59 uur

Als familieorganisatie is Schréder continu bezig met het overdragen naar de nieuwe generatie. Micha de Jong…

Lees verder »
descriptionArtikel

Toegankelijkheid door licht

20 jun om 10:29 uur

Voor mensen met een visuele beperking vormt de openbare ruimte een dagelijkse uitdaging. Slechtzienden, die nog…

Lees verder »
descriptionArtikel

Prominente rol verlichting bij herinrichting Vlaszak en Nieuwe Mark Breda

13 jun om 09:11 uur

Het historische groene karakter van de Vlaszak aan de oostkant, en het blauwe karakter van de Nieuwe Mark aan…

Lees verder »
descriptionArtikel

Lichtvervuiling: span het paard niet achter de wagen

12 jun om 10:17 uur

In elke editie van Straatbeeld schrijft een expert een column over het desbetreffende thema van het magazine.…

Lees verder »
descriptionArtikel

De favoriete plek van: Nico Roelofs

4 jun om 11:25 uur

Nico Roelofs, ontwerper en adviseur openbare verlichting bij de gemeente Arnhem, heeft een bijzondere band met…

Lees verder »
descriptionArtikel

Licht in lagen: over de noodzaak van een stadslichtmeester

2 jun om 08:00 uur

Terwijl steden vergroenen en verduurzamen, blijft één aspect onderbelicht: de kwaliteit van licht in de…

Lees verder »
descriptionArtikel

Excentrieke lichtmasten met gemeentewapen in Winterswijk

27 mei om 08:00 uur

De Groenloseweg in Winterswijk is opnieuw ingericht en heeft naast fietspaden, nieuwe bomen en plantenvakken…

Lees verder »