Valdempende rubber Grastegel

dinsdag 22 juni 2010
timer 2 min
Valdempende rubber Grastegel Onlangs introduceerde Replay de nieuwste generatie valdempende rubber tegels; de Grastegel. Voor opdrachtgevers die een natuurlijk uitziende ondergrond van echt gras willen hebben, en houden, én zeker willen zijn van een goede valdemping.
Valdempende rubber Grastegel

Valdempende rubber Grastegel

Onlangs introduceerde Replay de nieuwste generatie valdempende rubber tegels; de Grastegel. Voor opdrachtgevers die een natuurlijk uitziende ondergrond van echt gras willen hebben, en houden, én zeker willen zijn van een goede valdemping.

Intensief gebruik


Deze tegel ontwikkeld om de val te dempen, het gras te beschermen of de kans te geven te groeien, terwijl de ondergrond toch intensief gebruikt kan worden. De tegel kan een oplossing bieden voor de problemen die ontstaan bij ondergronden bij  intensief gebruik van speeltoestellen. Denk bijvoorbeeld aan slijtgeulen die ontstaan onder; schommels, duikelrekken, uitlopen van glijbanen, en onder draaicarrousels.

Producteigenschappen


De tegel heeft de afmeting van 100 x 100 x 6,5 cm en heeft een gecertificeerde valhoogte van 280 cm. Daarmee is deze tegel geschikt voor nagenoeg alle speeltoestellen. De grastegel is eenvoudig aan te brengen in een bestaand grasveld of een nieuw te realiseren grasmat. De tegels zijn voorzien van een “inhaaksysteem” waardoor ze aan elkaar te verbinden zijn. Onderhoud is eenvoudig. De tegels zijn stevig gevuld zijn met teelaarde en gras, dus kan men met een grasmaaier gewoon over de tegel heen maaien.

Toepassingen


Behalve als valondergrond onder speeltoestellen kunnen de Grastegels ook worden gebruikt op taluds, waar bijvoorbeeld een glijbaan gemonteerd is. Het gras op de grastegels kan niet “weggespeeld” worden en behoudt men een natuurlijke ondergrond. Maar ook op trapveldjes worden deze tegels veelvuldig gebruikt. Zo geeft de tegel het echte gras op de bekende slijtplekken voor en in de doelen de kans om te groeien. Bovendien zal de valdempende werking prettig zijn voor de jongere keepers in het doel wanneer zij duiken voor de bal.

Productspecificaties


Artikel nr; CK 108
Afm; 100 x 100 x 6,5 cm
Valhoogte; max 280 cm
Voor een monstertegel neemt u contact op met Replay.
 

Terug naar het overzicht >>>

 

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

Nederlander bereid te betalen voor beweegvriendelijke leefomgeving

6 aug om 12:00 uur

Extra belasting betalen voor meer speelruimte, veiligere straten of een 30 km-zone? Veel Nederlanders zeggen…

Lees verder »
descriptionArtikel

Buurtplein Overhoeks: maatwerk in natuursteen, water en verblijfskwaliteit

30 jul om 08:00 uur

Aan de noordzijde van het IJ, direct achter het Eye Filmmuseum, ontwikkelt Amsterdam Overhoeks zich tot een…

Lees verder »
descriptionArtikel

Hellendoorn maakt van bezuiniging een beweegvriendelijke visie

29 jul om 09:00 uur

Een enorme vervangingsgolf van verouderde speeltoestellen, maar geen budget om die op te vangen. Voor de…

Lees verder »
descriptionArtikel

De totaalervaring van de speelplek het Boegpad in Gouda-Noord

21 jul om 10:00 uur

In de rubriek 'Mijn Plek' laat Straatbeeld professionals uit de openbare ruimte hun favoriete plek zien. Deze…

Lees verder »

IJslander viert 30-jarig bestaan bij even oud speeltoestel in Zwolle

9 jul om 08:55 uur

IJslander, dat 30 jaar geleden begon in Oldebroek en uitgroeide tot een bedrijf dat wereldwijd complete speel-…

Lees verder »
descriptionArtikel

De gezonde stad begint met durven kiezen

2 jun om 11:12 uur

Durven kiezen in de inrichting van de buitenruimte: dat was de centrale boodschap tijdens de vierde BOSSdag op…

Lees verder »
flash_onNieuws

Nederlanders bereid te betalen voor een beweegvriendelijke openbare ruimte

19 mei om 16:01 uur

Nederlanders vinden het acceptabel om meer belasting te betalen voor effecten van ingrepen  die de openbare…

Lees verder »
descriptionArtikel

Nieuwe speeltuin in Roosendaal richt zich op toegankelijk spelen

19 mei om 13:16 uur

Spelen zou voor ieder kind vanzelfsprekend moeten zijn, met of zonder beperking, maar dat kan nog lang niet in…

Lees verder »