Watertappunten en poefjes eren 200 jaar Scheveningen

woensdag 26 juni 2019
timer 1 min
Het 200-jarig bestaan van badplaats Scheveningen is afgelopen jaar uitbundig gevierd met fantastische activiteiten in Scheveningen en Den Haag. Als blijvende herinnering aan dit jaar schenkt 'Feest aan Zee' de gemeente Den Haag drie watertappunten.

Met een feestelijke onthulling door Henk Scholten (directeur Feest aan Zee), Wim Drossaert (directeur Dunea, de initiatiefnemer van de waterpunten) en de kinderen van basisschool Het volle leven zijn drie watertappunten op de boulevard in gebruik genomen. Feest aan Zee heeft Bureau Stoep gevraagd om het ontwerp en de productie voor deze watertappunten te verzorgen. 


 



Per locatie zijn drie RVS-poefjes ontworpen die zijn voorzien van herkenbare iconen van Feest aan Zee en per locatie een gedicht dat betrekking heeft op de locatie waar de poefjes staan. Het gaat om gedichten van Judith Herzberg (De Zee), Toon Hermans (Op de pier van Scheveningen) en Paul van Vliet (Op de boulevard). 

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

FURNS: jouw partner in maatwerk en advies

1 mei om 09:53 uur

Bij FURNS geloven we in de kracht van duurzaamheid. De transitie naar een circulaire economie is in volle gang…

Lees verder »
descriptionArtikel

Nieuw dorpshart Haamstede nodigt uit tot verblijven

1 dec om 07:53 uur

Waar auto’s ooit de toon zetten, klopt nu een dorpshart dat mensen vasthoudt. Met een lange adem, een breed…

Lees verder »
descriptionArtikel

Van stadsplein naar speelplein: het Museumplein als plek voor iedereen

14 nov om 15:59 uur

Wat ooit een klassiek stadsplein was, is vandaag een levendige ontmoetingsplek waar generaties samenkomen.…

Lees verder »
descriptionArtikel

Heeft jouw gemeente een hart? Speel dan mee met REstart!

14 nov om 15:25 uur

Veel goede speeltoestellen worden weggegooid. Kleine gemeenten hebben vaak een financiële uitdaging en kunnen…

Lees verder »
descriptionArtikel

Ode-aan-de-vrijwilligerbank in ’s-Hertogenbosch

11 nov om 09:46 uur

Lekker uitkijken over natuurgebied ‘Het Bossche Broek’ kun je sinds kort vanaf het vernuftig geconstrueerde…

Lees verder »
descriptionArtikel

Brouwerspoort geeft centrum Veenendaal nieuwe dimensie

24 okt om 08:59 uur

Het gebied aan de oostkant van het centrum van Veenendaal was volgens Jeroen Feskens eind vorige eeuw ‘een…

Lees verder »

Nieuw! Circus Zitelementen stelen de show

9 okt om 12:01 uur

Geïnspireerd door de levendigheid van de circusarena is CIRCUS een vernieuwende serie straatmeubilair van onze…

Lees verder »
descriptionArtikel

Paleto & Pixel: slimme overkappingen voor duurzame mobiliteit en leefbare steden

18 sep om 10:54 uur

De fiets speelt een steeds grotere rol in het mobiliteitsbeleid van gemeenten. Fietsen is gezond, duurzaam en…

Lees verder »