Kleurrijke start schooljaar Haarlem College

woensdag 2 september 2020
timer 3 min
Het heringerichte schoolplein van het Haarlem College is sinds de start van het schooljaar een uitnodigende plek waar ontspannen, gezellig samen zitten en chillen in de buitenlucht nog leuker wordt. De leerlingen worden in hun pauzes als een magneet naar buiten getrokken door het opvallende en moderne schoolmeubilair dat Tjinco heeft geplaatst. Het schoolplein is aangekleed met nieuwe banken, picknicktafels, zitelementen en plantenbakken van het Deense merk Outsider.

Vanaf de ontwerpfase is Tjinco direct betrokken geweest bij de inrichting van het schoolplein. Het voorstel moest vooral zeer uitnodigend, veelkleurig en cool zijn. Leerlingen mogen geprikkeld worden om in de pauzes en vrije uren lekker naar buiten te gaan en dat lijkt met het vrolijke nieuwe schoolpleinmeubilair goed te lukken! Ook onderhoudsvriendelijkheid was een voorwaarde van teamleider Sander Noortman.

Klant visualiseert eenvoudig haar ideeën in online tekenprogramma VIZU

Met behulp van het online tekenprogramma VIZU heeft Tjinco een eerste ontwerp gemaakt en hierin alle wensen van de school meegenomen. Het gebruiksvriendelijke programma, inspireerde Sander Noortman er zelf verder mee aan de slag te gaan en zo de ideeën van de school verder te visualiseren. Het project had mede dankzij deze effectieve werkwijze een korte doorlooptijd ondanks de corona-restricties. Het Haarlem College is grotendeels ontzorgd. Tjinco heeft naast de plaatsing van het schoolmeubilair ook de bevestiging van het schoollogo aan de voorzijde van het gebouw geregeld.

Op gepaste afstand buiten werken en recreëren in tijden van Corona

Met in acht neming van de actuele Corona maatregelen openen scholen gelukkig na de vakantie hun deuren weer! Het inzicht dat het virus zich in de buitenlucht minder lijkt te verspreiden zorgt er voor dat veel scholen op zoek zijn naar oplossingen om leerlingen vaker buiten te laten recreëren en samen te laten werken. Door het plaatsen van tafels, banken en picknicktafels op het schoolplein en overige buitenruimtes kunnen leerlingen zo op een prettige manier samenkomen in de buitenlucht.

Chillen en ontspannen op Outsider schoolpleinmeubilair

Op het schoolplein is een vrolijk assortiment stoer en onverwoestbaar schoolmeubilair geplaatst dat tegen een stootje kan. Even geen les? Zitten, hangen, chillen kan vanaf nu op verschillende banken uit de Loop serie zoals de Arc, de Ronde Loop Bank die samen met de Loop Cone een bank met rugleuning vormt, de Loop Cone Plantenbak, de Loop Line en de ronde Hopop 500 zitelementen. Ook kunnen de leerlingen heerlijk buiten lunchen of samen huiswerk maken aan de kleurrijke Plateau picknicktafels. Het meubilair is bestand tegen alle weersomstandigheden en is stevig verankerd op de grond. Kortom de schoolleiding heeft er geen omkijken naar!

Kenmerken het Outsider meubilair 

  • Kleurrijk en kindvriendelijk
  • Duurzaam en sterk
  • Slagvast en krasvast
  • Geen scherpe randen en uitsteeksels
  • Ook verkrijgbaar in gerecyclede varianten
  • UV bestendig en bestand tegen alle weersomstandigheden
  • Onderhoudsvriendelijk
  • Al het meubilair is los te plaatsen of kan worden verankerd in of op de grond
  • Geschikt voor binnen en buiten gebruik

Bekijk hier het complete Outsider assortiment. Is uw schoolplein of buitenruimte ook toe aan een nieuwe frisse look? Wij kunnen u ontzorgen en denken graag vrijblijvend met u mee! Mail naar info@tjinco.nl of bel: 070 - 3615935.

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

Ruimte maken voor de spelende mens met BOSSruimte

5 feb om 10:46 uur

'Je zou eigenlijk nooit moeten stoppen met spelen'. Die gedachte vormt de kern van BOSS. Niet alleen voor…

Lees verder »
flash_onNieuws

Lancering en webinars Vakgroep Vrouw & Veiligheid

5 feb om 09:15 uur

De openbare ruimte moet structureel veiliger en inclusiever worden. Dat is de inzet van een nieuw initiatief…

Lees verder »
flash_onNieuws

Nieuw bomenplan moet elke Groningse buurt groener maken

3 feb om 09:14 uur

De gemeente Groningen heeft een nieuw bomenplan vastgesteld. Het doel van dit vernieuwde plan is dat in 2075…

Lees verder »
descriptionArtikel

Zo geeft Rotterdam biodiversiteit handen en voeten

30 jan om 10:35 uur

Het vergroten van de biodiversiteit hoeft niet te wachten op nieuwe parken of grote investeringen. Juist in het…

Lees verder »
flash_onNieuws

Gemeenten krijgen handvatten om vergroening duurzaam te financieren

29 jan om 08:59 uur

Steeds meer Nederlandse gemeenten willen hun openbare ruimte klimaatbestendiger en groener maken, maar…

Lees verder »
descriptionArtikel

Slimme stroomkast maakt Burgumse markt veilig en toekomstbestendig

27 jan om 11:29 uur

De centrale markt in Burgum had te kampen met onveilige, verouderde stroomkasten. Kortsluiting en onduidelijk…

Lees verder »
flash_onNieuws

Satellietdata helpt steden de openbare ruimte slimmer te beheren

26 jan om 11:15 uur

Steden staan onder steeds grotere druk: meer inwoners, klimaatverandering en verouderde infrastructuur vragen…

Lees verder »
descriptionArtikel

Transitie Rotterdamse openbare ruimte in zeven foto's

26 jan om 10:00 uur
De openbare ruimte staat onder druk door klimaat, mobiliteit en verdichting. Hoe Rotterdam inspeelt op deze…
Lees verder »