Winkelcentrum Meijhorst in Nijmegen omgetoverd tot prettige omgeving
In de nieuwe situatie is er voldoende parkeergelegenheid voor bezoekers. De stedenbouwkundige van de Gemeente Nijmegen had een duidelijk idee voor de openbare verlichting: een vriendelijke, toegankelijke omgeving rondom het winkelcentrum. Een plek die beter aansloot bij de direct omliggende woningen.
NYX
Om een prettige omgeving te creëren is er gekozen voor de armaturenfamilie NYX van leverancier Focus Lighting. De NYX armaturen hebben een hele vriendelijke uitstraling en geven zeer comfortabel licht. Dit maakt dat het gebied een hele prettige en toegankelijke uitstraling krijgt.
Modernista heeft 27 NYX450 armaturen mogen leveren welke op negen hoge masten zijn geplaatst. Daarnaast zijn er 26 NYX330 armaturen geleverd welke we op standaard vier meter masten geplaatst hebben. Alles is gecoat in Akzo Graphite Grey. De armaturen zijn vakkundig geplaatst door Swarco (het voormalige Dynniq).
Modernista
Rijswijk
085 - 876 95 71
https://modernista.nl/