De verschillende gezichten van openbare ruimte

woensdag 5 september 2018
timer 1 min
Tijdens de Vakbeurs Openbare Ruimte, 26 & 27 september in de Jaarbeurs Utrecht, neemt Grijsen u graag mee in de verschillende gezichten die de openbare ruimte kan hebben.

Het groene, recreatieve karakter van de buitenruimte, waar rust, biodiversiteit en natuur sleutelwoorden zijn. Met als contrast daartegenover het stadse gezicht, waar vitaliteit, groen en smart data belangrijk zijn.

Grijsen staat met twee stands tegenover elkaar  en laat u graag kennis maken met hun straatmeubilair en de oplossingen die zij bieden voor de vraagstukken die de verschillende omgevingen nodig hebben.

Beleef tijdens de vakbeurs de diversiteit van de openbare ruimte op één plek. Bezoek stand 4.1.30 en waan u aan de ene zijde in de stad en aan de andere zijde in de recreatieve omgeving. Welke plek gaat u als eerste ontdekken?  

 

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

Routes in Great Places: beleving en comfort zijn te ontwerpen

30 sep om 09:45 uur

Precies tien jaar geleden kwam het handboek Prettige Plekken uit met ontwerp- en planningsrichtlijnen voor een…

Lees verder »
descriptionArtikel

Samen spelen is nog lang niet in elke gemeente mogelijk

29 sep om 11:51 uur

Een speelplek waar een kind in een rolstoel gewoon mee kan doen met de rest van de buurt: in bijna de helft van…

Lees verder »
descriptionArtikel

Heusden vervangt 150 speeltuintjes door ruim 100 beweeg- en ontmoetplekken

28 sep om 10:00 uur

Waar in Heusden nu nog speeltoestellen voor basisschoolkinderen op plat gemaaid gras staan, komen de komende…

Lees verder »
descriptionArtikel

Meer dan verlichting: een huiskamergevoel op het voorplein van metrostation Slinge

25 sep om 11:00 uur

Het signaal vanuit de bewoners rondom metrostation Slinge in Rotterdam was al langere tijd hetzelfde: de…

Lees verder »
descriptionArtikel

Scorecard koppelt theorie aan praktijk voor koele plekken in Rotterdam

24 sep om 11:00 uur

Koele plekken in de stedelijke buitenruimte zijn essentieel om hittestress te verminderen, maar de kennis om ze…

Lees verder »
descriptionArtikel

Gemeenten zetten de voetganger steeds vaker op één, maar waar is de data?

23 sep om 11:05 uur

Steeds meer gemeenten omarmen het STOMP-principe en willen de voetganger centraal zetten. Toch ontbreekt vaak…

Lees verder »
descriptionArtikel

Ruimtemakersindex maakt BOSS concreet en toepasbaar

22 sep om 15:00 uur

"In gelul kun je niet wonen." Met die uitspraak zette de Amsterdamse oud-wethouder Jan Schaeffer ooit…

Lees verder »
descriptionArtikel

Straatbeeld nummer 4 van 2026 verschenen

22 sep om 08:11 uur

Straatbeeld heeft weer een mooi magazine uitgebracht: Straatbeeld 4. Deze editie staat traditiegetrouw in het…

Lees verder »