RJT Finance investeert in Luminext

maandag 16 april 2018
timer 2 min
RJT Finance neemt per direct een meerderheidsbelang in Luminext. Daarnaast blijft Eneco Groep als aandeelhouderactief betrokken bij de onderneming. Luminext is in Nederland marktleider op het gebied van slimme, energiebesparende systemen en software voor het beheren en besturen van de openbare verlichting. De betrokkenheid van een nieuwe investeerder biedt Luminext de kans om optimaal verder te groeien.

Directeur Robert Tissing van RJT Finance neemt ook zitting in het bestuur van het bedrijf. Hij zegt: "Luminext is een bedrijf met een bewezen betrouwbaar product dat bijdraagt aan de verduurzaming van gemeenten, provincies en de industrie. Ik kijk ernaar uit samen met de huidige directie het bedrijf naar een volgende fase te brengen."

 

Jan van de Ven, directeur van Luminext: "We zien dat steeds meer gemeenten steeds grootschaligere slimme verlichtingsprojecten implementeren en ook internationaal zijn er kansen. Luminext speelt daar met haar producten en diensten op in. Robert Tissing brengt ondernemersgeest, financiële expertise en kennis van het internationale speelveld mee. Zijn actieve betrokkenheid in onze directie helpt ons de groeiambities van Luminext te realiseren."

Over RJT Finance BV

RJT Finance is een Nederlandse investeringsmaatschappij met een focus op energie en cleantech.

Over Eneco Groep

Eneco Groep is een groep van bedrijven die internationaal actief is op het gebied van duurzame energie en innovatie.  www.enecogroep.nl

Over Luminext

Luminext is innovator en marktleider in beheer- en telemanagementsystemen voor intelligente openbare verlichting en voor verlichting in de industriële buitenruimte. Door alleen te verlichten als het nodig is en de verlichting te dimmen zodra het kan, worden energie en kosten bespaard met behoud van de veiligheid en het comfort in de buitenruimte. Daarnaast biedt de Luminizer telemanagement software alle tools voor het efficiënt beheren en onderhouden van de verlichting. www.luminext.eu.

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

Soms flexibel, soms vast: hoe kiest u de juiste kleurtemperatuur?

1 mei om 10:00 uur

Steeds vaker is de vraag niet óf u goed verlicht, maar hóé u dat doet. Kiest u voor maximale controle en…

Lees verder »
descriptionArtikel

Panel: water en bodem moeten te allen tijde sturend zijn bij de inrichting van de stedelijke openbare ruimte

13 mei om 13:17 uur

Sinds 2022 is het principe ‘water en bodem sturend’ richtinggevend voor de inrichting van Nederland. Het…

Lees verder »
descriptionArtikel

Wat Nijmegen leert van vier jaar duizend bomen planten

12 mei om 10:41 uur

Duizend extra bomen per jaar planten in een bestaande stad klinkt overzichtelijk, maar blijkt in de praktijk…

Lees verder »
flash_onNieuws

Handboek Omgevingsgericht Lichtontwerp nu ook online beschikbaar

11 mei om 13:42 uur

Het Handboek Omgevingsgericht Lichtontwerp (OGLO) is nu online beschikbaar. De publicatie is een initiatief van…

Lees verder »
descriptionArtikel

Publicatie Groen op de Balans pleit voor nieuwe collectiviteit rond stedelijk groen

7 mei om 11:11 uur

Hoewel het belang van groene openbare ruimte wetenschappelijk ruimschoots is aangetoond, blijft groen in de…

Lees verder »
descriptionArtikel

Hoe toegankelijk is het winkelcentrum in uw gemeente?

4 mei om 09:16 uur

In de rubriek Platform Toegankelijkheid belicht Denise Janmaat, directeur van het Nederlands Instituut voor…

Lees verder »
descriptionArtikel

'Water dat je ziet, is water dat je begrijpt'

30 apr om 10:18 uur
Hans Roelofs werkt als adviseur stedelijk water en klimaatadaptatie dagelijks aan toekomstbestendige…
Lees verder »
descriptionArtikel

Zuid-Holland en The Green Village maken biodiversiteit in de stad meetbaar

29 apr om 10:37 uur

Hoe maak je van biodiversiteit in stedelijk gebied iets dat niet alleen wordt nagestreefd, maar ook aantoonbaar…

Lees verder »