RJT Finance investeert in Luminext

maandag 16 april 2018
timer 2 min
RJT Finance neemt per direct een meerderheidsbelang in Luminext. Daarnaast blijft Eneco Groep als aandeelhouderactief betrokken bij de onderneming. Luminext is in Nederland marktleider op het gebied van slimme, energiebesparende systemen en software voor het beheren en besturen van de openbare verlichting. De betrokkenheid van een nieuwe investeerder biedt Luminext de kans om optimaal verder te groeien.

Directeur Robert Tissing van RJT Finance neemt ook zitting in het bestuur van het bedrijf. Hij zegt: "Luminext is een bedrijf met een bewezen betrouwbaar product dat bijdraagt aan de verduurzaming van gemeenten, provincies en de industrie. Ik kijk ernaar uit samen met de huidige directie het bedrijf naar een volgende fase te brengen."

 

Jan van de Ven, directeur van Luminext: "We zien dat steeds meer gemeenten steeds grootschaligere slimme verlichtingsprojecten implementeren en ook internationaal zijn er kansen. Luminext speelt daar met haar producten en diensten op in. Robert Tissing brengt ondernemersgeest, financiële expertise en kennis van het internationale speelveld mee. Zijn actieve betrokkenheid in onze directie helpt ons de groeiambities van Luminext te realiseren."

Over RJT Finance BV

RJT Finance is een Nederlandse investeringsmaatschappij met een focus op energie en cleantech.

Over Eneco Groep

Eneco Groep is een groep van bedrijven die internationaal actief is op het gebied van duurzame energie en innovatie.  www.enecogroep.nl

Over Luminext

Luminext is innovator en marktleider in beheer- en telemanagementsystemen voor intelligente openbare verlichting en voor verlichting in de industriële buitenruimte. Door alleen te verlichten als het nodig is en de verlichting te dimmen zodra het kan, worden energie en kosten bespaard met behoud van de veiligheid en het comfort in de buitenruimte. Daarnaast biedt de Luminizer telemanagement software alle tools voor het efficiënt beheren en onderhouden van de verlichting. www.luminext.eu.

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

Spelen in de wadi: hoe steden ruimte voor water én spelen slim kunnen combineren'

14 aug om 09:00 uur

Een klimtoren op een eiland, bereikbaar via een bruggetje over een watergang. Eilanden waar je kunt struinen,…

Lees verder »
descriptionArtikel

Groen is geen franje: waarom stadsnatuur je brein verandert

11 aug om 09:00 uur

Veel wijst erop dat stadsnatuur een positief effect heeft op de gezondheid en het welbevinden van mensen. Toch…

Lees verder »
descriptionArtikel

Ouderkerk aan de Amstel verruilt asfalt voor twee levendige pleinen

10 aug om 12:00 uur

Een supermarkt die wil uitbreiden. Een dorpscentrum dat al jaren te veel in het teken staat van auto's en te…

Lees verder »
descriptionArtikel

Drie pleinen, één verhaal: hoe Deventer zijn historisch hart herontdekte

5 aug om 11:00 uur

Rondom de Lebuinuskerk in het hart van Deventer liggen drie pleinen die elkaar raken, zonder ooit echt samen te…

Lees verder »
descriptionArtikel

Veilige masten beginnen bij een goede inspectie en meting

4 aug om 11:33 uur

Iedere dag lopen we er onderdoor, naast of langs — zonder erbij stil te staan. Openbare verlichtingsmasten,…

Lees verder »
descriptionArtikel

Zonder goed beheer verdwijnt toegankelijkheid

3 aug om 11:00 uur

In elke editie van Straatbeeld werpt Denise Janmaat van het Nederlands Instituut voor Toegankelijkheid haar…

Lees verder »
descriptionArtikel

Hellendoorn maakt van bezuiniging een beweegvriendelijke visie

29 jul om 09:00 uur

Een enorme vervangingsgolf van verouderde speeltoestellen, maar geen budget om die op te vangen. Voor de…

Lees verder »
descriptionArtikel

CityHealth helpt gemeenten bij vergroening

28 jul om 10:00 uur

Klimaatadaptatie, waterberging, hittestress, biodiversiteit: vergroening van binnenstedelijke gebieden staat…

Lees verder »