RJT Finance investeert in Luminext

maandag 16 april 2018
timer 2 min
RJT Finance neemt per direct een meerderheidsbelang in Luminext. Daarnaast blijft Eneco Groep als aandeelhouderactief betrokken bij de onderneming. Luminext is in Nederland marktleider op het gebied van slimme, energiebesparende systemen en software voor het beheren en besturen van de openbare verlichting. De betrokkenheid van een nieuwe investeerder biedt Luminext de kans om optimaal verder te groeien.

Directeur Robert Tissing van RJT Finance neemt ook zitting in het bestuur van het bedrijf. Hij zegt: "Luminext is een bedrijf met een bewezen betrouwbaar product dat bijdraagt aan de verduurzaming van gemeenten, provincies en de industrie. Ik kijk ernaar uit samen met de huidige directie het bedrijf naar een volgende fase te brengen."

 

Jan van de Ven, directeur van Luminext: "We zien dat steeds meer gemeenten steeds grootschaligere slimme verlichtingsprojecten implementeren en ook internationaal zijn er kansen. Luminext speelt daar met haar producten en diensten op in. Robert Tissing brengt ondernemersgeest, financiële expertise en kennis van het internationale speelveld mee. Zijn actieve betrokkenheid in onze directie helpt ons de groeiambities van Luminext te realiseren."

Over RJT Finance BV

RJT Finance is een Nederlandse investeringsmaatschappij met een focus op energie en cleantech.

Over Eneco Groep

Eneco Groep is een groep van bedrijven die internationaal actief is op het gebied van duurzame energie en innovatie.  www.enecogroep.nl

Over Luminext

Luminext is innovator en marktleider in beheer- en telemanagementsystemen voor intelligente openbare verlichting en voor verlichting in de industriële buitenruimte. Door alleen te verlichten als het nodig is en de verlichting te dimmen zodra het kan, worden energie en kosten bespaard met behoud van de veiligheid en het comfort in de buitenruimte. Daarnaast biedt de Luminizer telemanagement software alle tools voor het efficiënt beheren en onderhouden van de verlichting. www.luminext.eu.

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

Rotterdam koploper in circulaire openbare verlichting

16 feb om 12:22 uur

Rotterdam verandert haar openbare verlichting ingrijpend. Van traditionele armaturen naar slimme, led-armaturen…

Lees verder »
descriptionArtikel

Leergang helpt beheerders schakelen tussen techniek en participatie

13 feb om 13:50 uur

Beheerders van de openbare ruimte staan voor steeds complexere opgaven. Technische kennis alleen is niet meer…

Lees verder »
descriptionArtikel

Eenvoudiger evenementenbeheer in Bodegraven-Reeuwijk

12 feb om 09:00 uur

In de gemeente Bodegraven-Reeuwijk is sinds kort een slimme oplossing in gebruik om stroomvoorzieningen op het…

Lees verder »
descriptionArtikel

Beter en energiezuiniger straatbeeld met Essenze

11 feb om 10:06 uur

Essenze is een multifunctioneel led-armatuur van de Spaanse fabrikant Setga, met een zeer hoge mate van…

Lees verder »
descriptionArtikel

Utrecht kiest winnend ontwerp voor iconisch lantaarnpaal-armatuur

6 feb om 14:08 uur

De gemeente Utrecht heeft het winnende ontwerp gekozen voor een nieuw armatuur voor de Utrechtse lantaarnpalen…

Lees verder »
descriptionArtikel

Alphen aan den Rijn vervangt straatlampen door slimme verlichting

5 feb om 13:05 uur

De gemeente Alphen aan den Rijn vervangt de komende jaren haar conventionele straatverlichting door slimme…

Lees verder »
descriptionArtikel

Ruimte maken voor de spelende mens met BOSSruimte

5 feb om 10:46 uur

'Je zou eigenlijk nooit moeten stoppen met spelen'. Die gedachte vormt de kern van BOSS. Niet alleen voor…

Lees verder »
flash_onNieuws

Lancering en webinars Vakgroep Vrouw & Veiligheid

5 feb om 09:15 uur

De openbare ruimte moet structureel veiliger en inclusiever worden. Dat is de inzet van een nieuw initiatief…

Lees verder »