HWE City & Park B.V. / Molok®

donderdag 21 september 2017
timer 2 min
HWE City & Park B.V. is dealer van Molok®, een schone en veilige oplossing voor efficiënt en milieuvriendelijke afvalinzameling.
De Molok®-containers worden door  hun grote opslagcapaciteit minder frequent geledigd.  Met een standaard vrachtauto voorzien van kraan kan dit op een schone en veilige manier. De inwerpopening van de afvalcontainer blijft schoon doordat lediging via de onderkant plaats vindt. Deze wijze van ledigen is veilig en schoon. De Molok®-Deep Collection® bevindt zich voor 60 procent ondergronds en neemt een minimale oppervlakte in, hierdoor wordt het afval op een efficente manier ingezameld, zelfs als er weinig ruimte beschikbaar is. Door de lage temperatuur in de bodem wordt de ontwikkeling van bacteriën vertraagd en geurvorming beperkt. Dankzij de zwaartekracht en de (ondergrondse)hoogte van de systemen wordt het afval door zijn eigen gewicht voor een groot deel samengeperst.
 

Denk aan het milieu en kies Molok®

Molok®-Deep Collection® minimaliseert de uitstoot bij afvalinzameling door minder transportbewegingen. De grote voordelen van Molok®- Deep Collection® zijn:
  • minimale geuroverlast;
  • gebruikersgemak;
  • een veilg, betrouwbaar en deugdelijk systeem;
  • minimale verspreiding  van het afval door wind of ongedierte;
  • onderhoudsarm, onderdelen zijn op voorraad en makkelijk te vervangen;
  • lagere ledigingsfrequentie, besparing brandstofkosten en beperking van emissies.
  
Deep Collection® vermindert het brandstofverbruik gemiddeld met 30 procent vergeleken met bovengrondse inzamelsystemen. 50–60 procent snellere lediging dan bij bovengrondse containers. Het veelzijdige produktgamma omvat zowel bovengrondse als deep collection®-containers.
 
De Molok® Light is een container van 2000 liter en is zeer geschikt om tijdelijk in te zetten bij recreatiegebieden en evenementen  wanneer in bepaalde seizoenen flexibele capaciteit gewenst is.
 
De City-scape een praktische stads/park afvalbak met een ondergrondse opslag capaciteit van 500 liter wat bespaart op uw ledigingsfrequentie.
 
 
Wij verwelkomen u graag bij HWE City & Park in onze stand 2.2.06

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

Groen is geen franje: waarom stadsnatuur je brein verandert

11 aug om 09:00 uur

Veel wijst erop dat stadsnatuur een positief effect heeft op de gezondheid en het welbevinden van mensen. Toch…

Lees verder »
descriptionArtikel

Ouderkerk aan de Amstel verruilt asfalt voor twee levendige pleinen

10 aug om 12:00 uur

Een supermarkt die wil uitbreiden. Een dorpscentrum dat al jaren te veel in het teken staat van auto's en te…

Lees verder »
descriptionArtikel

Veilige masten beginnen bij een goede inspectie en meting

4 aug om 11:33 uur

Iedere dag lopen we er onderdoor, naast of langs — zonder erbij stil te staan. Openbare verlichtingsmasten,…

Lees verder »
descriptionArtikel

Zonder goed beheer verdwijnt toegankelijkheid

3 aug om 11:00 uur

In elke editie van Straatbeeld werpt Denise Janmaat van het Nederlands Instituut voor Toegankelijkheid haar…

Lees verder »
descriptionArtikel

Hellendoorn maakt van bezuiniging een beweegvriendelijke visie

29 jul om 09:00 uur

Een enorme vervangingsgolf van verouderde speeltoestellen, maar geen budget om die op te vangen. Voor de…

Lees verder »
descriptionArtikel

CityHealth helpt gemeenten bij vergroening

28 jul om 10:00 uur

Klimaatadaptatie, waterberging, hittestress, biodiversiteit: vergroening van binnenstedelijke gebieden staat…

Lees verder »
descriptionArtikel

AI kijkt, de beheerder beslist: Wassenaar zet AI in voor slimmer beheer

27 jul om 09:00 uur

Een oude kaart met invasieve soorten aan de muur van het stadhuis van Wassenaar. Rob Smit en Kambiz Elmi…

Lees verder »
descriptionArtikel

De echte prijs van straatmeubilair blijkt pas later

24 jul om 09:11 uur

Een goedkope afvalbak die na tien jaar alweer vervangen moet worden. Een duurzamer alternatief dat twintig jaar…

Lees verder »