De verschillende gezichten van openbare ruimte

woensdag 5 september 2018
timer 1 min
Tijdens de Vakbeurs Openbare Ruimte, 26 & 27 september in de Jaarbeurs Utrecht, neemt Grijsen u graag mee in de verschillende gezichten die de openbare ruimte kan hebben.

Het groene, recreatieve karakter van de buitenruimte, waar rust, biodiversiteit en natuur sleutelwoorden zijn. Met als contrast daartegenover het stadse gezicht, waar vitaliteit, groen en smart data belangrijk zijn.

Grijsen staat met twee stands tegenover elkaar  en laat u graag kennis maken met hun straatmeubilair en de oplossingen die zij bieden voor de vraagstukken die de verschillende omgevingen nodig hebben.

Beleef tijdens de vakbeurs de diversiteit van de openbare ruimte op één plek. Bezoek stand 4.1.30 en waan u aan de ene zijde in de stad en aan de andere zijde in de recreatieve omgeving. Welke plek gaat u als eerste ontdekken?  

 

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

Vernieuwd Lage Bergse Bos verbindt natuur en recreatie

1 jun om 08:44 uur

Het Lage Bergse Bos is een populair recreatiegebied bij Rotterdam, met afwisseling van bos, open weides en…

Lees verder »
descriptionArtikel

Brede coalitie vraagt om landelijke groennormen voor hittebestendige steden

17 jun om 10:01 uur

Een groeiende coalitie van maatschappelijke organisaties roept de minister van VRO op tot wettelijk verankerde…

Lees verder »
descriptionArtikel

Capelle aan den IJssel maakt van Stadsplein de huiskamer van de stad

16 jun om 08:39 uur

Tien jaar voorbereiding, één duidelijke ambitie: van het Stadsplein in Capelle aan den IJssel een plek maken…

Lees verder »
descriptionArtikel

Rioolprobleem aan basis van leefbare Heinsbergerweg Roermond

15 jun om 09:08 uur

Wat begon als een noodzakelijke vervanging van het riool groeide uiteindelijk uit tot een complete…

Lees verder »
flash_onNieuws

Zwolle licht drie historische iconen opnieuw aan

10 jun om 12:02 uur

Studio DL gaat de Peperbus, de Sassenpoort en het stadhuis van Zwolle voorzien van een nieuw lichtontwerp.…

Lees verder »
descriptionArtikel

Lichtmasten voor Kurhaus ademen geschiedenis van Scheveningen

8 jun om 14:10 uur

De acht nieuwe lichtmasten op de Middenboulevard in Scheveningen zijn geen gewone lantaarnpalen. Ontworpen door…

Lees verder »
descriptionArtikel

Geen hoogwerker meer nodig dankzij digitaal proefschijnen met photogrammetry

4 jun om 08:25 uur

Traditioneel proefschijnen is kostbaar, tijdrovend en logistiek complex. Nico de Kruijter ontwikkelde een…

Lees verder »
descriptionArtikel

Een bankje op de stoep als wapen tegen eenzaamheid

3 jun om 08:07 uur

Eenzaamheid is een van de grootste sociale uitdagingen van deze tijd. Bijna de helft van alle volwassenen…

Lees verder »