Vakbeurs Openbare Ruimte, Focus Op: MH2O

vrijdag 22 september 2023
Spelen met water en zand blijft het leukste wat er is! Maar hoe kun je een mooie, veilige en duurzame waterplaats aanleggen, mét een optimale infiltratie, waarin kinderen zich helemaal kunnen uitleven?

Waterspelen is zoveel meer dan spetteren en lol voor de kinderen. Waar haal je het water vandaan en waar kan het naartoe? Hoe ga je er zuinig mee om en wat doe je met overtollig water? Welke materialen gebruik je om een waterspeelplaats altijd operationeel te hebben en de beheerskosten in de hand te houden?  

Mh2o integreert concept, ontwerp, productie, realisatie en beheer. Door jarenlange ervaring en innovatie gecombineerd met een groeiend team van gedreven experts is Mh2o uitgegroeid van producent van waterpompen tot dé waterspeelplaats-specialist.  

Een waterspeelplaats geeft unieke mogelijkheden om spelen en educatie te koppelen aan klimaatadaptatie en dat is waar Mh2o zich helemaal in z’n element voelt. Een leuke speelplaats op een openbare plek, waar regenwater een bestemming krijgt en waarbij ook nog eens een mooi object in een wijk, natuurgebied, speeltuin of het schoolplein verrijst.  

Standnummer 2.2.04 
mh2o.eu 

Lees ook: Circulair spelen met gezuiverd regenwater

Mh2o

 

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

Nieuwe fietspadelementen redden monumentale beukenlaan in Rheden

16 jul om 11:01 uur

Een schitterende laan vol beukenbomen, maar een fietspad dat steeds hobbeliger werd - dat was de situatie op de…

Lees verder »

IJslander viert 30-jarig bestaan bij even oud speeltoestel in Zwolle

9 jul om 08:55 uur

IJslander, dat 30 jaar geleden begon in Oldebroek en uitgroeide tot een bedrijf dat wereldwijd complete speel-…

Lees verder »

Een groene ontmoetingsplek in binnenstad Oosterhout

6 jul om 13:15 uur

Het Arendsplein in Oosterhout is herontwikkeld tot een groene en aantrekkelijke ontmoetingsplek in de…

Lees verder »
descriptionArtikel

Brede coalitie vraagt om landelijke groennormen voor hittebestendige steden

17 jun om 10:01 uur

Een groeiende coalitie van maatschappelijke organisaties roept de minister van VRO op tot wettelijk verankerde…

Lees verder »
descriptionArtikel

De gezonde stad begint met durven kiezen

2 jun om 11:12 uur

Durven kiezen in de inrichting van de buitenruimte: dat was de centrale boodschap tijdens de vierde BOSSdag op…

Lees verder »
descriptionArtikel

Vernieuwd Lage Bergse Bos verbindt natuur en recreatie

1 jun om 08:44 uur

Het Lage Bergse Bos is een populair recreatiegebied bij Rotterdam, met afwisseling van bos, open weides en…

Lees verder »
descriptionArtikel

Gemeenten versnellen samen naar een circulaire openbare ruimte

21 mei om 13:47 uur

Wat betekent het om als gemeente echt samen te leren en versnellen in de transitie naar een circulaire openbare…

Lees verder »
flash_onNieuws

Nederlanders bereid te betalen voor een beweegvriendelijke openbare ruimte

19 mei om 16:01 uur

Nederlanders vinden het acceptabel om meer belasting te betalen voor effecten van ingrepen  die de openbare…

Lees verder »