The Revolving Toilet in MKB Innovatie top 100

dinsdag 18 september 2018
timer 1 min
Sanitronics is met haar innovatie The Revolving Toilet genomineerd voor de MKB Innovatie Top 100. Stemmen voor de publieksprijs kan nog tot 26 september.

De vakjury kiest op 26 semptember welke innovatie op welke plek in de top 100 terechtkomt. Daarnaast is er een publieksprijs, waar via de website van de verkiezing op gestemd kan worden.

Over The Revolving Toilet

Sanitronics stond voor een grote uitdaging een openbaar toilet te ontwikkelen dat daadwerkelijk schoon en droog is na ieder toiletbezoek. Daarbij moest het een betaalbaar systeem worden, om de toegankelijkheid zo hoog mogelijk te houden. Dit resulteerde in The Revolving Toilet: een revolutionair zelfreinigend toiletsysteem voor in de openbare ruimte. Het toilet is schoon en droog binnen 15 seconden.

Een kleine impressie van The Revolving Toilet

 

Meer artikelen met dit thema

Ladelys: slimme laadlichtmast voor de openbare ruimte

26 mei om 13:08 uur

De energietransitie en de groei van elektrisch rijden vragen om slimme oplossingen voor de openbare ruimte.…

Lees verder »
descriptionArtikel

Inspiratie voor een toekomstbestendige leefomgeving

22 mei om 14:24 uur

Klimaatverandering en andere maatschappelijke opgaven vragen om slimme, duurzame en klimaatbestendige keuzes in…

Lees verder »
descriptionArtikel

Gemeenten versnellen samen naar een circulaire openbare ruimte

21 mei om 13:47 uur

Wat betekent het om als gemeente echt samen te leren en versnellen in de transitie naar een circulaire openbare…

Lees verder »
flash_onNieuws

Nederlanders bereid te betalen voor een beweegvriendelijke openbare ruimte

19 mei om 16:01 uur

Nederlanders vinden het acceptabel om meer belasting te betalen voor effecten van ingrepen  die de openbare…

Lees verder »
descriptionArtikel

Nieuwe speeltuin in Roosendaal richt zich op toegankelijk spelen

19 mei om 13:16 uur

Spelen zou voor ieder kind vanzelfsprekend moeten zijn, met of zonder beperking, maar dat kan nog lang niet in…

Lees verder »
descriptionArtikel

Niet meer licht, maar beter licht: Maastricht omarmt Dark Sky

19 mei om 09:13 uur

Steeds meer gemeenten vervangen verouderde openbare verlichting. Maastricht gebruikte dat moment niet alleen om…

Lees verder »
descriptionArtikel

Panel: water en bodem moeten te allen tijde sturend zijn bij de inrichting van de stedelijke openbare ruimte

13 mei om 13:17 uur

Sinds 2022 is het principe ‘water en bodem sturend’ richtinggevend voor de inrichting van Nederland. Het…

Lees verder »
descriptionArtikel

Wat Nijmegen leert van vier jaar duizend bomen planten

12 mei om 10:41 uur

Duizend extra bomen per jaar planten in een bestaande stad klinkt overzichtelijk, maar blijkt in de praktijk…

Lees verder »