Mini berging FalcoCrea

donderdag 25 januari 2018
timer 2 min
FalcoCrea is inzetbaar als fietsenberging. Er zijn veel mogelijkheden op het gebied van ontwerp, materiaal, formaat en bekleding.

De FalcoCrea is ontwikkeld naar aanleiding van een vraag van een relatie. Deze compacte bergingen zijn ingezet als fietsenberging in een nieuwbouwwijk. Door de vele mogelijkheden op het gebied van ontwerp, materiaal, formaat en bekleding is de mini berging inzetbaar op verschillende buitenterreinen. Een groot voordeel van de FalcoCrea is dat er geen bouwvergunning hoeft te worden aangevraagd.

FalcoLok serie

De FalcoLok serie bestaat uit een aantal verschillende overkappingen met verschillende afmetingen, zoals de FalcoLok 250, 300, 500 en 600. Lees hier meer over de mogelijkheden op het gebied van FalcoLok overkappingen. Heeft u een andere wens wat betreft de Lok overkapping? Door onze eigen ontwikkel- en productieafdeling is het relatief eenvoudig om een FalcoLok op maat te ontwikkelen en produceren.

Opties

De FalcoCrea zoals deze nu is ontwikkeld en geproduceerd bestaat uit een dak van aluzinc profielplaten en hardhouten open belatting. Het is echter ook mogelijk om te kiezen voor een geprinte stickerbeplating, gepotdekselde profielbeplating of bijvoorbeeld Cortenstaal. De berging is afsluitbaar met één deur of met dubbele deuren. Wat betreft afmetingen zjn er veel varianten denkbaar; het is bijvoorbeeld ook mogelijk om 2 enkele bergingen met de ruggen tegen elkaar te plaatsen. Indien gewenst kunnen wij LED verlichting aanbrengen in de berging. Voor een groen uiterlijk kan de FalcoCrea worden voorzien van sedum; een groendak.

Fietsparkeersystemen

Als de FalcoCrea wordt gebruikt als fietsenstalling, kan Falco uiteraard geschikte fietsenrekken leveren. Een geschikt rek is bijvoorbeeld FalcoSound met oploopgoot.

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

GoWa-dijkversterking: Een veiligere dijk en een toegankelijker rivierlandschap

2 nov om 08:00 uur

Het dijkversterkingsproject Gorinchem-Waardenburg (GoWa) heeft ongeveer 23,5 km van de Waaldijk in Nederland…

Lees verder »
descriptionArtikel

Speelse betonnen zitelementen geven Van Haersmapark extra karakter

2 nov om 08:00 uur

Het historische Van Haersmapark in Drachten is na een ingrijpende renovatie weer in oude glorie hersteld.  Het…

Lees verder »
descriptionArtikel

Statiegeldpaal. Goed verhaal.

2 nov om 08:00 uur

Statiegeld geeft lege flesjes en blikjes waarde. Dat stimuleert inzameling en recycling, maar brengt ook…

Lees verder »
descriptionArtikel

Arnhem bouwt circulaire bruggen met een verhaal

3 nov om 10:00 uur

Als zijn kinderen een ander bed willen, schroeft Jeroen van Gaalen het oude uit elkaar en timmert er iets…

Lees verder »
descriptionArtikel

Young Professional: Else van den Berg - Brouwer

30 okt om 10:00 uur

Ook in de openbare ruimte is de zoektocht naar een nieuwe…

Lees verder »
descriptionArtikel

Van bak naar volle grond: drie boombakken voor elke situatie

28 okt om 10:00 uur

Bomen komen in de openbare ruimte niet altijd goed tot hun recht. De grond ligt vaak vol kabels en leidingen,…

Lees verder »
descriptionArtikel

Bedriegertjes en plateaus: toegankelijkheid begint bij het ontwerp

26 okt om 10:00 uur

Speelse waterelementen zoals bedriegertjes maken een plein op warme dagen tot een feest. Maar voor mensen met…

Lees verder »
flash_onNieuws

CROW biedt beheerders één kader voor integraal beheer

23 okt om 10:24 uur

Het beheer van de openbare ruimte speelt een steeds grotere rol bij opgaven als klimaatadaptatie,…

Lees verder »