Ruimte en Licht brengt eerste online magazine uit

dinsdag 13 november 2018
timer 1 min
De eerste online editie van het Ruime en Licht magazine is een feit. In het magazine wordt onder meer ingegaan op de herstructurering van de openbare ruimte in het centrum van het Duitse Freyburg.

Daarnaast komt het lichtontwerp van Amersfoort aanbod. De Keistad wil met een nieuw lichtontwerp het middeleeuwse karakter van het stadshart benadrukken. Goed licht in de binnenstad benadrukt daarbij de leefbaarheid en de interesse van het wonen in de stad. 


Verder zien we in de openbare ruimte steeds vaker dat hout wordt toegepast als basismateriaal. Ook houten lichtmasten komen steeds vaker terug in het straatbeeld. Een houten lichtmast heeft verschillende voordelen. Buiten het feit dat een houten lichtmast duurzaam is, geeft hout ook een speciaal warm en natuurlijk gevoel aan de openbare ruimte. 


Niet te vergeten is natuurlijk het Ruimte en Licht congres dat aanstaande donderdag 15 november plaatsvindt. In het magazine is een vooruitblik te lezen en wordt ingegaan op de OVL-monitor. 

Nieuwsgierig? Lees dan hier het hele magazine. 

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

Verlichting voor verbindingsweg Groningse stadsdeel Suikerzijde

22 sep om 08:00 uur

De Suikerzijde in Groningen transformeert van industrieel terrein naar levendig stadsdeel. Op deze iconische…

Lees verder »
descriptionArtikel

Eindeloze mogelijkheden voor de inrichting en verlichting van de buitenruimte

20 sep om 13:41 uur

Van levendige pleinen en groene woonwijken tot sfeervol verlichte stadscentra en parken of functionele…

Lees verder »

Innovatieve, duurzame en betrouwbare aluminium masten

16 sep om 14:36 uur

Nedal aluminium is al meer dan 85 jaar dé specialist in het ontwikkelen en produceren van aluminium lichtmasten…

Lees verder »

Verantwoord Licht!

16 sep om 13:40 uur

Welke lichtoplossing past bij u? Energie-efficiëntie, extra comfort of meer respect voor flora en fauna? Ontdek…

Lees verder »

Maak een pitstop bij Signify – en geef je openbare ruimte een voorsprong

16 sep om 13:36 uur

Bezoek Signify op de Vakbeurs Openbare Ruimte en ervaar hoe slimme verlichting bijdraagt aan een veilige,…

Lees verder »

Agora Makers: zes vertrouwde merken onder één dak

16 sep om 13:34 uur

Wij geven het inrichten van de buitenruimte een nieuwe dimensie. Zes toonaangevende producenten – één krachtige…

Lees verder »
descriptionArtikel

Brisa Mini: unieke lichtoplossing in een compacte vormgeving

9 sep om 08:00 uur

De BRISA Mini is de nieuwste uitbreiding van de toonaangevende en ENEC+ gecertificeerde BRISA-familie van…

Lees verder »
descriptionArtikel

Nieuw: de Peak 320 van Focus Lighting

31 jul om 09:00 uur

Waarom Modernista zoveel belang hecht aan duurzaam werken? Mede-eigenaar Ronald Vredenborg moet even nadenken…

Lees verder »