Draaibare FalcoLinea stoel

vrijdag 25 september 2020
timer 2 min
De FalcoLinea stoel is ook verkrijgbaar als draaibare stoel. Deze stoel is voorzien van een ronde draaischijf op maaiveld. De stoel kan zowel links- als rechtsom 360 graden draaien.

Het straatmeubilair van de Linea serie valt op door de vernieuwende vormgeving. Met het gebruik van hout waar een S-boog het meubilair verrassend vormt. De stoel, bank en de afvalbak uit deze serie wordt gekenmerkt door de FSC®-gecertificeerde hardhouten delen die ingeklemd worden door de zwarte staaldelen en zo uit de grond komen lijken te komen. Het ontwerp van de stoel en de bank met rugleuning is gebaseerd op de S-vorm. Hierdoor heeft de zitbank met rugleuning en stoel geen steunen aan de achterkant. Maar met de voetplaat die op of onder maaiveld wordt geplaatst geeft deze genoeg tegenwicht en stabiliteit. De FalcoLinea serie staat garant voor jarenlang ergonomisch zitcomfort.

Onderhoud van de stoel

Het straatmeubilair van de FalcoLinea is onderhoudsvrij. De houten delen vergrijzen na verloop van tijd. Indien u dit vanuit esthetische eisen niet wenst kan het hardhout behandeld worden met olie, blanke lak of verf.

FalcoLinea Buitenstoel

De stoel uit de serie FalcoLinea heeft de duidelijke vorm die is gebaseerd op een S. Op de afbeelding zie je de stoel met bevestiging onder maaiveld. Hierdoor heeft de stoel geen banksteunen en steunt alleen op de bevestiging aan de voorkant. De zitdelen zijn van gecertificeerde FSC® hardhouten delen. Fundatie van de stoel kan het best met betonvoeten.

De FalcoLinea stoel is verkrijgbaar met of zonder armleuningen. 

FalcoLinea draaibare stoel

De FalcoLinea stoel is ook verkrijgbaar als draaibare stoel. Deze stoel is voorzien van een ronde draaischijf op maaiveld. De stoel kan zowel links- als rechtsom 360 graden draaien.

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

FURNS: jouw partner in maatwerk en advies

1 mei om 09:53 uur

Bij FURNS geloven we in de kracht van duurzaamheid. De transitie naar een circulaire economie is in volle gang…

Lees verder »
flash_onNieuws

Succesvolle vierde editie Circulaire Openbare Ruimte Congres

25 jun om 14:28 uur

Tevredenheid alom op het vierde Circulaire Openbare Ruimte Congres. In Nijmegen verzamelden zich op 19 juni…

Lees verder »
descriptionArtikel

Meer groen op hoogte: plantenbak en balustrade in één

6 mei om 10:04 uur

In stedelijke omgevingen wordt ruimte steeds schaarser, terwijl de behoefte aan groen juist toeneemt. FURNS…

Lees verder »
flash_onNieuws

Eindhoven komt met concreet plan voor meer kunst in openbare ruimte

11 apr om 08:57 uur

Eindhoven wil kunst en cultuur een vaste plek geven in de openbare ruimte. In het nieuwe Actieplan Cultuur 2025…

Lees verder »
descriptionArtikel

Het meest duurzame verkeersbord heeft u al in uw bezit

8 apr om 09:31 uur

In 2030 heeft de Rijksoverheid 50 procent circulaire inkoop als doel. Dit betekent dat producten en…

Lees verder »
descriptionArtikel

Een hoogwaardig stadsentree in Breda met aantrekkelijke verblijfsplekken

31 mrt om 09:59 uur

Kun je het schetsontwerp van een bank op de Stationslaan uitwerken, was de vraag van gemeente Breda. De…

Lees verder »

Levy: ik was een hek en ben nu een fietsenrek

26 mrt om 09:32 uur

Op de Nationale Klimaat Vakbeurs 2025, die plaatsvindt op 16 en 17 april in Expo Houten, presenteert Delta hun…

Lees verder »

Dakterrassen: groene oase in stedelijke omgeving

11 mrt om 08:55 uur

Dakterrassen winnen steeds meer terrein in de stedelijke omgeving. Ze bieden niet alleen extra buitenruimte,…

Lees verder »