Griven: paint with light

zondag 16 augustus 2015
timer 2 min
Verlichtingsfabrikant De Nordeon groep heeft het Italiaanse bedrijf Griven overgenomen. Griven is gespecialiseerd in architecturale verlichtingsoplossingen en zal zelfstandig onder dezelfde naam en hetzelfde management team blijven opereren. Industrielicht B.V. zal Griven vertegenwoordigen in Nederland, naast het al bestaande merken Hess Licht + Form en Vulkan Leuchten.

GRIVEN

Als een van de meest dynamische en succesvolle fabrikanten in de architecturale verlichtingsmarkt, is Griven S.r.l. “World Lighting Challenge” uit Italië steeds in meer landen actief. Griven heeft een internationale ambitie, die nu ook in Nederland verder uitgedragen wordt.


Bij Griven werken ze hard aan het opbouwen en onderhouden van een reputatie als “Italian Manufacturer of Choice” om ervoor te zorgen dat hun expertise en know-how vertaald wordt in de meest efficiënte, duurzame en betrouwbare architecturale verlichtingsoplossingen.


Door hun inspirerende engineering, verkoopkracht, breedte van hun productportfolio en de mogelijkheid om op maat gemaakte oplossingen voor speciale lichtontwerpen te maken, is hun visie gedreven door de ambitie om duurzame, professionele en wederzijds winstgevende samenwerkingen op te bouwen.
 

Productoverzicht

Waar de meesten ophouden gaat GRIVEN verder. Het productenpalet wordt toegepast voor gebouwen, grote objecten, openbare ruimtes, waterpartijen en/of natuurhistorische plekken.
 

Kenmerken van GRIVEN producten

GRIVEN onderscheidt zich van de overige leveranciers voor architectonische outdoor lighting.Een uitgebreid overzicht van de voordelen van GRIVEN vindt u in bijgesloten document:

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

Van ontwerp tot plaatsing: maatwerkpergola voor het Theo van Goghpark

12 okt om 08:55 uur

In het Theo van Goghpark op IJburg is een nieuwe inclusieve speelplaats gerealiseerd, waarin verschillende…

Lees verder »
descriptionArtikel

Als de stad niet breder kan, moet het groen de gevel op

9 okt om 08:06 uur

De stad wordt dichter, warmer en drukker, en de vraag naar groen groeit mee: voor verkoeling, biodiversiteit en…

Lees verder »
descriptionArtikel

Arendsplein in Oosterhout: gewaagde keuze levert plein op dat voelt als eigen tuin

8 okt om 10:00 uur

Miriam Kierkels-Stoop werkt al zeventien jaar bij de gemeente Oosterhout, waar ze al tijdens haar hbo-…

Lees verder »
descriptionArtikel

Uniforme uitstraling voor BRT-haltes in provincie Utrecht

7 okt om 10:00 uur

Met de start van de nieuwe OV-concessie in de regio Utrecht is het Bus Rapid Transit-netwerk (BRT) verder…

Lees verder »
descriptionArtikel

Hoe integreer je beweegvriendelijkheid in de herontwikkeling van naoorlogse wijken?

6 okt om 10:00 uur

Veel naoorlogse wijken staan de komende jaren voor een ingrijpende transformatie. Opgaven op het gebied van…

Lees verder »
descriptionArtikel

Vispassage in de Dinkel krijgt keerwanden op maat, tot op de millimeter

5 okt om 11:33 uur

In de Dinkel kunnen vissen en andere waterdieren weer vrij passeren langs twee rijksmonumenten: het…

Lees verder »
descriptionArtikel

Marktplein Hardenberg: eerst iedereen aan tafel, dan pas een schep in de grond

2 okt om 07:55 uur

Het Marktplein was nog geen dag open, toen er al dertig kinderen in de fonteinen stonden te spetteren, terwijl…

Lees verder »
descriptionArtikel

Solarverlichting: geen vervanging voor het net, wel een groeiende aanvulling

30 sep om 11:00 uur

Straatverlichting hangt van oudsher vrijwel altijd aan het elektriciteitsnet. Toch wint een ander principe snel…

Lees verder »