Vakbeurs Openbare Ruimte, Focus Op: Metten

vrijdag 22 september 2023
Nederland is een land dat innovaties vlot omarmt en waar ontwerpers niet bang zijn om iets nieuws toe te passen. Redenen genoeg dus voor Metten Stein + Design om hun innovatie EcoTerra ZERO in Nederland als eerste Europese land uit te rollen. Maar wat is dat dan, EcoTerra ZERO?

Beton bestaat sinds jaar en dag uit een mengsel van zand, grind en het bindmiddel cement. Cement past echter minder goed in de ecologische en klimaatvraagstukken waarmee we tegenwoordig te maken hebben. Metten startte daarom in 2014 al met onderzoeken en testen die leidden tot de EcoTerra- Technologie. Deze EcoTerra®-Technology is in 2021 door Metten op de markt gebracht in een straatsteen waarvan de toplaag geen cement meer bevat.  

Nu, twee jaar later, zijn kennis, technologie en productieproces nog verder ontwikkeld en presenteert Metten Stein + Design EcoTerra® ZERO. Een straatsteen (de 1e ter wereld!) die - dus zowel in toplaag als de onderlaag - 100% cementloos is, maar wel dezelfde kwaliteiten bezit. En meer. 

METTEN Stein + Design presenteert de EcoTerra® ZERO tijdens de Vakbeurs Openbare Ruimte in hal 4, stand 4.4.11 

Metten

 

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

Leidse bruggen krijgen oorspronkelijke kleur terug

20 okt om 11:58 uur

De brugleuningen in de binnenstad van Leiden krijgen hun oorspronkelijke kleur terug. De leuningen zijn nog wit…

Lees verder »
descriptionArtikel

Utrecht: behoefte aan meer groen en zorgen om veranderende stad

5 okt om 13:22 uur

De inwoners van Utrecht willen meer groen, meer ruimte om elkaar te ontmoeten en vinden het prima als er meer…

Lees verder »
eee
descriptionArtikel

In heel Utrecht zijn straks stukjes Domtoren te vinden

5 okt om 10:00 uur
De Domtoren in Utrecht, wie kent hem niet. Het imposante gebouw wordt momenteel gerestaureerd en de stenen die van…
Lees verder »
descriptionArtikel

Straatmeubilair zorgt voor de beleving van de openbare ruimte in een stedelijke omgeving

28 sep om 17:59 uur

Van een centrum van de buurt naar een centrum op stedelijk niveau, dat was het streven van de transformatie van…

Lees verder »
flash_onNieuws

Biind Magazine over integrale gebiedsontwikkeling

28 sep om 08:56 uur

Lees het magazine gratis in onze bibliotheek.

Lees verder »
descriptionArtikel

Van Grunsvenplein in Heerlen van grauw en leeg naar groen en levendig

27 sep om 15:56 uur

Het grauwe en lege Burgemeester Van Grunsvenplein in Heerlen moest worden getransformeerd naar een samenhangend…

Lees verder »
descriptionArtikel

Elektrakast zorgt voor historisch tintje in vernieuwd dorpshart Teteringen

27 sep om 09:27 uur

Het dorpshart van het Brabantse Teteringen is getransformeerd van een verhard plein naar een park. Het oude…

Lees verder »

Buitengewoon innovatief en duurzaam straatmeubilair

23 sep om 15:40 uur

Samen met onze Oostenrijkse producent miramondo presenteert Tjinco nieuw innovatief meubilair op de Vakbeurs…

Lees verder »