Remoticom en Luminext starten samenwerking

maandag 31 augustus 2020
timer 2 min
Remoticom en Luminext zijn een samenwerking aangegaan om de IoT controllers van Remoticom te beheren en op afstand aan te sturen met de smart lighting software voor openbare verlichting van Luminext.

Voortaan is het mogelijk om het lichtniveau van openbare verlichtingsarmaturen die zijn voorzien van de Zhaga Smart Controllers van Remoticom op afstand te regelen met de Luminizer software van Luminext. Dit software platform fungeert als centrale cockpit voor het telemanagement van de meeste merken en typen armaturen en smart lighting hardware voor openbare verlichting in gemeenten en provincies. 

Naadloze integratie

Ook het beheer van de Remoticom controllers en het monitoren van de werking ervan wordt naadloos geïntegreerd in de Luminizer software voor openbare verlichting. Door de openbare verlichting te dimmen zodra er minder behoefte is aan licht, wordt ruim 60% energie bespaard. De Smart Controller is onder meer voorzien van een tiltsensor waardoor het tijdstip van scheefstand door een eventuele aanrijding is te herleiden. Ook is de smart controller voorbereid op een 24-uurs gevoed spanningsnet.

Maatschappelijke doelen bereiken

Robert Tissing, directeur van Luminext, ziet de samenwerking als een goede stap: “De Zhaga Smart Controllers van Remoticom vergroten onze uitgebreide sortering smart lighting hardware die met de Luminizer software centraal beheerd en bediend kan worden.” Joost van der Velden, CEO van Remoticom, benadrukt dat deze samenwerking belangrijk is om met de eindklant de maatschappelijke doelen te kunnen bereiken. “Een smart lighting netwerk van Zhaga Smart Controllers dat wordt aangestuurd door Luminizer software zorgt voor een aanzienlijke vermindering van de CO2-uitstoot en het energieverbruik.”

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

GoWa-dijkversterking: Een veiligere dijk en een toegankelijker rivierlandschap

2 nov om 08:00 uur

Het dijkversterkingsproject Gorinchem-Waardenburg (GoWa) heeft ongeveer 23,5 km van de Waaldijk in Nederland…

Lees verder »
descriptionArtikel

Speelse betonnen zitelementen geven Van Haersmapark extra karakter

2 nov om 08:00 uur

Het historische Van Haersmapark in Drachten is na een ingrijpende renovatie weer in oude glorie hersteld.  Het…

Lees verder »
descriptionArtikel

Statiegeldpaal. Goed verhaal.

2 nov om 08:00 uur

Statiegeld geeft lege flesjes en blikjes waarde. Dat stimuleert inzameling en recycling, maar brengt ook…

Lees verder »
descriptionArtikel

Utrecht opent Park Paardenveld, eerste stuk Singelpark Noord

4 nov om 10:00 uur

In de Utrechtse binnenstad is Park Paardenveld geopend, elf jaar na het herstel van de singel. Waar eerst een…

Lees verder »
descriptionArtikel

Arnhem bouwt circulaire bruggen met een verhaal

3 nov om 10:00 uur

Als zijn kinderen een ander bed willen, schroeft Jeroen van Gaalen het oude uit elkaar en timmert er iets…

Lees verder »
flash_onNieuws

Brabant start pilot voor sociaal veiligere fietspaden langs provinciale wegen

30 okt om 13:46 uur

De provincie Noord-Brabant start een pilot om de sociale veiligheid op provinciale fietspaden te verbeteren. De…

Lees verder »
descriptionArtikel

Young Professional: Else van den Berg - Brouwer

30 okt om 10:00 uur

Ook in de openbare ruimte is de zoektocht naar een nieuwe…

Lees verder »
descriptionArtikel

Van bak naar volle grond: drie boombakken voor elke situatie

28 okt om 10:00 uur

Bomen komen in de openbare ruimte niet altijd goed tot hun recht. De grond ligt vaak vol kabels en leidingen,…

Lees verder »