Herontwikkeling in Grootegast

maandag 20 juni 2011
timer 1 min
In Grootegast zijn delen van de Hoofdstraat en de omgeving herontwikkeld. De Hoofdstraat is het centrale hart van deze Groningse plaats. De herontwikkeling werd gestart met het bouwen van nieuwe appartementen, winkelruimtes en een bibliotheek.
Herontwikkeling in Grootegast

 

Notoaristuun


De openbare ruimte is ook onder handen genomen. Het park Notoaristuun is opnieuw ingericht. De Hoofdstraat is voorzien van een volledig nieuw tapijt van rode klinkers en er is tussen het park en de appartementen een marktplein aangelegd.

Ondergrondse kasten


Het marktplein is voorzien van moderne ondergrondse kasten zodat deze tijdens en buiten de marktdagen geen obstakel vormen. Er zijn PUTkasten toegepast voor de elektriciteitsvoorzieningen waarmee het plein over voldoende aansluitpunten beschikt. Voor het drinkwater is een PUTkast model Watertap toegepast. Deze voorzieningen kunnen ook worden gebruikt als er evenementen op het plein worden gehouden.

Terug naar overzicht >>>

 

 

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

Maatwerk voor lichtmasten in Diepenheim

2 mrt om 10:46 uur

Diepenheim is een van de acht Middeleeuwse steden van Twente. Een bijzonder plekje met een bijzondere…

Lees verder »
descriptionArtikel

Nieuw: de 'Trapesa' baksteen

2 mrt om 09:35 uur

Struyk Verwo Infra heeft haar assortiment uitgebreid met de introductie van de parksteen ‘Trapesa’. De ‘Trapesa…

Lees verder »
descriptionArtikel

Flexibel en duurzaam afvalbeheer met de Lixo-serie

2 mrt om 09:15 uur

Een hoogwaardige inrichting van de openbare ruimte vraagt om afvaloplossingen die duurzaam, robuust én flexibel…

Lees verder »
flash_onNieuws

Verplaatsbare bomen geven Apeldoornse binnenstad een groenere uitstraling

16 mrt om 08:00 uur

In Apeldoorn zijn onlangs de eerste negen verplaatsbare bomen in de binnenstad geplaatst. De flexibele bomen in…

Lees verder »
flash_onNieuws

Speelvriendelijke buitenruimte staat centraal op BOSSdag op 26 maart

6 mrt om 11:49 uur

Met onder andere een keynote van auteur Vincent Luyendijk en de lancering van het visiedocument Ideale…

Lees verder »
flash_onNieuws

Amsterdam brengt kansen voor koelere straten in kaart

6 mrt om 08:55 uur

Amsterdam heeft een nieuw instrument om hittestress in de openbare ruimte aan te pakken. De Koele Groene…

Lees verder »
flash_onNieuws

Utrecht vernieuwt Handboek Openbare Ruimte

4 mrt om 08:45 uur

De gemeente Utrecht presenteerde onlangs een nieuw Handboek Openbare Ruimte dat de inrichting van straten,…

Lees verder »
descriptionArtikel

Panel: kan ontwerpkracht beheer in beweging brengen?

27 feb om 09:10 uur

Helpt de inzet van ontwerpkracht en de ontwikkeling van de creatieve beheerprofessional ons om transities in de…

Lees verder »