Inwoners Steenbergen denken mee over stad

donderdag 23 juni 2011
timer 1 min
De uiteindelijke beslissing is aan de gemeenteraad, maar inwoners van Steenbergen mogen meedenken over de toekomstige inrichting van het stadscentrum.
Inwoners Steenbergen denken mee over stad

 


Kiezen uit drie modellen


Ze mogen volgende week hun zegje doen over een uitgewerkt plan en hun mening geven over de stijl waarin het straatmeubilair moet worden uitgevoerd. De bijeenkomst over StadHaven vindt, net als vorig jaar, plaats in de Gummaruskerk. Dat gebeurt op uitnodiging van winkeliersvereniging RPS, de plaatselijke afdeling van Koninklijke Horeca Nederland en de gemeente Steenbergen. Dat zijn meteen de drie partijen die samenwerken binnen het project StadHaven aan de herinrichting van de Steenbergse binnenstad. Vorig jaar is daarmee een begin gemaakt. Tijdens een openbare bijeenkomst in de Gummaruskerk konden alle aanwezigen een voorkeur uitspreken voor één van de drie gepresenteerde modellen. Gekozen werd voor de meest voetgangersvriendelijke variant.

Op voorspraak van de gemeenteraad is dat model inmiddels uitgewerkt tot een concreet inrichtingsplan. Dat plan wordt dinsdag 28 juni om 19.30 uur gepresenteerd.

Bron: BN de Stem

 

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

Panel: water en bodem moeten te allen tijde sturend zijn bij de inrichting van de stedelijke openbare ruimte

13 mei om 13:17 uur

Sinds 2022 is het principe ‘water en bodem sturend’ richtinggevend voor de inrichting van Nederland. Het…

Lees verder »
descriptionArtikel

Wat Nijmegen leert van vier jaar duizend bomen planten

12 mei om 10:41 uur

Duizend extra bomen per jaar planten in een bestaande stad klinkt overzichtelijk, maar blijkt in de praktijk…

Lees verder »

145.000 kasseistenen voor functie én uitstraling

8 mei om 14:54 uur

De herwaardering van de buitenruimte vraagt om materialen die méér doen dan alleen functioneel zijn. Met de…

Lees verder »
descriptionArtikel

Publicatie Groen op de Balans pleit voor nieuwe collectiviteit rond stedelijk groen

7 mei om 11:11 uur

Hoewel het belang van groene openbare ruimte wetenschappelijk ruimschoots is aangetoond, blijft groen in de…

Lees verder »
descriptionArtikel

Hoe toegankelijk is het winkelcentrum in uw gemeente?

4 mei om 09:16 uur

In de rubriek Platform Toegankelijkheid belicht Denise Janmaat, directeur van het Nederlands Instituut voor…

Lees verder »
descriptionArtikel

'Water dat je ziet, is water dat je begrijpt'

30 apr om 10:18 uur
Hans Roelofs werkt als adviseur stedelijk water en klimaatadaptatie dagelijks aan toekomstbestendige…
Lees verder »
descriptionArtikel

Zuid-Holland en The Green Village maken biodiversiteit in de stad meetbaar

29 apr om 10:37 uur

Hoe maak je van biodiversiteit in stedelijk gebied iets dat niet alleen wordt nagestreefd, maar ook aantoonbaar…

Lees verder »
descriptionArtikel

Zo ontwikkelde Den Haag samen met de markt een armaturenfamilie

28 apr om 08:19 uur

Den Haag krijgt een herkenbare eigen armaturenfamilie en koos daarvoor niet de gebaande aanbestedingsroute. De…

Lees verder »