Kick off Netwerk Toegankelijkheid en Inclusiviteit

dinsdag 16 april 2019
timer 1 min
Het thema toegankelijkheid en inclusiviteit is een van de vijf belangrijkste integrale thema's van dit moment. Daarom gaat Biind van start met het Netwerk Toegankelijkheid en Inclusiviteit.
Met de ratificatie van het VN-verdrag is toegankelijkheid hoog op de agenda komen te staan. En terecht, want we streven naar een samenleving waarin iedereen kan meedoen. Dat begint bij toegankelijke openbare ruimte en gebouwen. De praktijk is weerbarstig. Toegankelijkheid is lang niet bij iedereen top of mind, er is te weinig geld of er worden verkeerde keuzes gemaakt. Wat zijn de grootste uitdagingen op dit gebied? Waar moet nu echt eens wat aan gedaan worden?

Schuif aan!

De komende maanden besteedt Biind uitgebreid aandacht aan toegankelijkheid en inclusiviteit. Maar hoe? Dat bepalen we samen. In Apeldoorn vindt binnenkort de kick off plaats van het Netwerk Toegankelijkheid en Inclusiviteit. Een laagdrempelige, vrijblijvende bijeenkomst waar we met elkaar in gesprek gaan over prangende zaken rond Toegankelijkheid en Inclusiviteit. Wil jij mede bepalen waar we het over gaan hebben bij Biind?  Schuif dan aan.

Aanmelden

Meld je aan via manon@biind.nl. In overleg met de deelnemers bepalen we de datum en het tijdstip van de bijeenkomst.

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

Rolstoelglijbaan zet nieuwe standaard voor inclusief spelen

28 jan om 12:35 uur

Wat als je in een rolstoel zit en net zo graag van de glijbaan wilt als ieder ander kind? Die vraag liet de…

Lees verder »
flash_onNieuws

Kennisbundel ZonMw neemt gezondheid mee bij inrichten fysieke leefomgeving

28 jan om 09:51 uur

ZonMw heeft een nieuwe kennisbundel gepubliceerd met praktische kennis en instrumenten over hoe professionals…

Lees verder »
descriptionArtikel

Transitie Rotterdamse openbare ruimte in zeven foto's

26 jan om 10:00 uur
De openbare ruimte staat onder druk door klimaat, mobiliteit en verdichting. Hoe Rotterdam inspeelt op deze…
Lees verder »
descriptionArtikel

Integraal beleid zorgt voor nieuwe mindset bij inrichting en beheer Edese openbare ruimte

23 jan om 10:00 uur

Ambities te over, de ruimte beperkt. Het klinkt iedere gemeente bekend in de oren en in Ede is dat niet anders…

Lees verder »
descriptionArtikel

Metamorfose Wolvenvallei Rotterdam: 'het lijkt wel Canada'

19 jan om 11:02 uur

Midden in het Kralingse Bos in Rotterdam ligt een plek die jarenlang bijna niemand echt zag. Een uitgestrekte…

Lees verder »
descriptionArtikel

To infinity… and beyond!

19 jan om 10:50 uur

Esther Philipsen is kenniswerker fysieke leefomgeving bij CROW en houdt zich dagelijks bezig met…

Lees verder »
descriptionArtikel

Passerelle geeft Zwolle nieuwe verblijfsplek boven het spoor

13 jan om 11:45 uur

Zwolle investeert fors in nieuwe stadsdelen, met name in de Spoorzone ten zuiden van het station. Om…

Lees verder »
flash_onNieuws

Nieuw stadsdeel 't Zoet Breda: van industrieterrein naar bruisende leefomgeving

8 jan om 11:34 uur

'Een plek waar historie, ambitie en toekomst samenkomen. Waar hoogstedelijkheid, wonen, werken, groen en …

Lees verder »