Op maat gemaakt straatmeubilair voor Nieuwegein

woensdag 1 oktober 2014
timer 2 min
Speciaal voor Nieuwegein produceerde Grijsen op maat gemaakt straatmeubilair. Het meubilair past naadloos bij het thema van de vernieuwde binnenstad ‘Blooming City’ (bloeiende stad), bedacht door Bureau B+B.


Afvalbak in drie uitvoeringen

De speciaal ontworpen afvalbak uit de familie is er in drie uitvoeringen, namelijk met een enkele inworpopening, een dubbelzijdige inworpopening en een uitvoering waarin een asbak is geïntegreerd. Het uiterlijk van de afvalbak past door het bloempatroon in de panelen ook prima in het thema. Alle afvalbakken hebben net als het overige meubilair uit de familie dezelfde kleur coating, antraciet grijs. De afvalbakken hebben een inhoud van 65 Liter en zijn gemaakt van thermisch verzinkt staal. De zinklaag en de dubbellaags poedercoating zorgen ervoor dat de afvalbakken weinig tot geen onderhoud nodig hebben. De binnenbak is van lichtgewicht RVS waardoor ze makkelijk te ledigen zijn.
 

Fietsbeugels

Ook de fietsbeugels passen mooi in het organische thema van de binnenstad. De fietsbeugels bestaan uit twee gekoppelde kokerprofielen van gepoedercoat RVS 304. De ronde delen van de beugels zijn niet gemaakt van een kokerprofiel maar zijn RVS gegoten delen. Doordat de binnenste en buitenste koker in hoogte verschillen ontstaat er een speels effect. Ook het gebruiksgemak is hiermee verhoogd. Door de verspringing tussen de profielen is het gebruik van hangsloten makkelijker. 


Meer weten over het overige meubilair en het vernieuwde marktplein in de binnenstad? Lees dan ook het artikel ‘’Intiem Marktplein kroon op Blooming City Nieuwegein’’ in de Straatbeeld 4.

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

FURNS: jouw partner in maatwerk en advies

1 mei om 09:53 uur

Bij FURNS geloven we in de kracht van duurzaamheid. De transitie naar een circulaire economie is in volle gang…

Lees verder »
descriptionArtikel

Meer groen op hoogte: plantenbak en balustrade in één

6 mei om 10:04 uur

In stedelijke omgevingen wordt ruimte steeds schaarser, terwijl de behoefte aan groen juist toeneemt. FURNS…

Lees verder »
flash_onNieuws

Eindhoven komt met concreet plan voor meer kunst in openbare ruimte

11 apr om 08:57 uur

Eindhoven wil kunst en cultuur een vaste plek geven in de openbare ruimte. In het nieuwe Actieplan Cultuur 2025…

Lees verder »
descriptionArtikel

Het meest duurzame verkeersbord heeft u al in uw bezit

8 apr om 09:31 uur

In 2030 heeft de Rijksoverheid 50 procent circulaire inkoop als doel. Dit betekent dat producten en…

Lees verder »
descriptionArtikel

Een hoogwaardig stadsentree in Breda met aantrekkelijke verblijfsplekken

31 mrt om 09:59 uur

Kun je het schetsontwerp van een bank op de Stationslaan uitwerken, was de vraag van gemeente Breda. De…

Lees verder »

Levy: ik was een hek en ben nu een fietsenrek

26 mrt om 09:32 uur

Op de Nationale Klimaat Vakbeurs 2025, die plaatsvindt op 16 en 17 april in Expo Houten, presenteert Delta hun…

Lees verder »

Dakterrassen: groene oase in stedelijke omgeving

11 mrt om 08:55 uur

Dakterrassen winnen steeds meer terrein in de stedelijke omgeving. Ze bieden niet alleen extra buitenruimte,…

Lees verder »

Het voorjaar lonkt: samen genieten van de buitenruimte

3 feb om 14:27 uur

Met de eerste zonnestralen in aantocht, wordt de buitenruimte weer dé plek waar mensen samenkomen. Of het nu…

Lees verder »