Van de Vennepark opnieuw ingericht

maandag 4 juli 2011
timer 1 min
Het Van de Vennepark in de Haagse Schilderswijk wordt helemaal opnieuw ingericht. In overleg met de bewoners heeft de gemeente Den Haag een nieuwe inrichting laten ontwerpen. Vandaag heeft het College ingestemd met het voorlopig ontwerp. Hiermee wordt het totale oppervlak van ruim 10.000 m2 van het plein helemaal vernieuwd.
Van de Vennepark opnieuw ingericht

Hopjesgebouw


Zo komen er nieuwe paden en trottoirs. Maar ook een voetbalveld, een speelplaats en een hopjesgebouw met speelgoed voor kinderen. Nieuwe bankjes, goede verlichting en veel ruimte voor groen moeten het park een fijne plek voor de buurt maken. Een plek waar jong en oud elkaar ontmoeten. Dit wordt mede mogelijk gemaakt met een bijdrage van het ministerie van Economie, Landbouw en Innovatie (LNV).

Nauw betrokken


De omwonenden van het Van de Vennepark zijn nauw betrokken geweest bij de herinrichting. Tijdens verschillende bijeenkomsten op het plein waar is gesproken met bewoners, maar ook tijdens informatie-avonden, is er gekeken naar de mogelijkheden en de wensen. Voor zover mogelijk zijn deze meegenomen in de plannen.

 

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

Straatbeeld op de Vakbeurs Openbare Ruimte: kennis delen door ontmoeting en lezingen

12 sep om 13:00 uur

Als strategisch partner van de grootste vakbeurs in de openbare ruimte van Nederland is het vakblad Straatbeeld…

Lees verder »
descriptionArtikel

FURNS: jouw partner in maatwerk en advies

1 mei om 09:53 uur

Bij FURNS geloven we in de kracht van duurzaamheid. De transitie naar een circulaire economie is in volle gang…

Lees verder »
descriptionArtikel

Hoe breng je met de MKI als gunningscriterium de CO2-uitstoot met driekwart terug?

18 sep om 09:24 uur

Bij provinciale infrastructuur is asfalt verantwoordelijk voor een groot deel van de CO₂-uitstoot. Bij een…

Lees verder »
descriptionArtikel

Cascades van natuursteen: de watertrap die Leidsche Rijn kleur geeft

18 sep om 09:15 uur

In het hart van het Utrechtse Leidsche Rijn ligt een park dat meer is dan zomaar een groenstrook. Het…

Lees verder »

Agora Makers: zes vertrouwde merken onder één dak

16 sep om 13:34 uur

Wij geven het inrichten van de buitenruimte een nieuwe dimensie. Zes toonaangevende producenten – één krachtige…

Lees verder »
descriptionArtikel

Transformatie Oranjebuurt Dieren als model voor duurzame wijkontwikkeling

16 sep om 13:24 uur

In de afgelopen jaren heeft de Oranjebuurt in Dieren een ingrijpende metamorfose ondergaan. Waar de Oranjebuurt…

Lees verder »

Maak openbare voorzieningen slimmer met online beheer

16 sep om 13:19 uur

Met onze Slimme kast® heb je altijd en overal inzicht in de status van je installatie. Storingen worden direct…

Lees verder »

TG Lining maakt de openbare ruimte toegankelijk

16 sep om 12:32 uur

TG Lining is specialist op het gebied van geleideroutes voor mensen met een visuele beperking. 

Lees verder »