Wayfinder stippelt voor iedereen de beste route uit

vrijdag 15 december 2017
timer 1 min
De Wayfinder is een dynamische bebording. Uitgerust met diverse modules geven deze borden actuele informatie over routes, afstanden en omleidingen. Dat niet alleen: de Wayfinder kan uitgebreid worden met een 360 graden-camera en modules die de luchtkwaliteit en de sterkte van het geluid meten.

De Wayfinder is intelligent systeem en past zich aan de steeds veranderende situaties in een stad. Is een weg opengebroken of heeft het systeem een vertraging gesignaleerd op een route? Geen probeem. De dynamische borden stellen de snelste omleidingsroute voor. De informatie die op de  Wayfinder verschijnt, kan doorlopend aangepast worden. Handig bij voorbeeld evenementen of festivals. De Wayfinder kan namelijk specifieke meldingen communiceren met bezoekers.

Modules optioneel

De Wayfinder kan optioneel uitgebreid worden met aanvullende functionaliteiten, zoals Wi-Fi, cameraobservatie (met gezichtsherkenning), een geluidsmeter of een module die de luchtkwaliteit meet. Meer informatie: www.wayfinderinternational.com

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

Slimme sturing openbare verlichting opent weg naar voorspelbaar onderhoud

12 jan om 09:00 uur

Gemeenten staan onder toenemende druk om hun openbare verlichting betrouwbaar en betaalbaar te beheren.…

Lees verder »
descriptionArtikel

Young professional in de openbare ruimte: Pim Buijs

9 jan om 10:49 uur

Ook in de openbare ruimte is de zoektocht naar een nieuwe generatie gaande. Straatbeeld geeft ter inspiratie in…

Lees verder »
flash_onNieuws

Nieuw stadsdeel 't Zoet Breda: van industrieterrein naar bruisende leefomgeving

8 jan om 11:34 uur

'Een plek waar historie, ambitie en toekomst samenkomen. Waar hoogstedelijkheid, wonen, werken, groen en …

Lees verder »
flash_onNieuws

Arnhemse Park Beekdal wordt plek voor sport, natuur en recreatie

8 jan om 11:08 uur

Het Arnhemse Park Beekdal krijgt steeds meer vorm. Het gebied tussen de wijken Angerenstein, Geitenkamp en…

Lees verder »
descriptionArtikel

Panoramabanken Zaanse Helden fraai voorbeeld van maatwerk

7 jan om 11:07 uur

Hoe maak je van een grote daktuin, die onderdeel is van een groene wandelroute, ook een plek om te verblijven?…

Lees verder »
flash_onNieuws

Nieuwe regels voor buitenreclame in Tilburg

7 jan om 10:36 uur

Tilburg heeft de regels voor reclame in de openbare ruimte aangepast. De gemeente wil dat de reclame beter…

Lees verder »
descriptionArtikel

Innovatiecatalogus 2026: nieuws, inspiratie en inzichten

5 jan om 11:35 uur

De innocat 2026 is verschenen. Deze jaarlijkse innovatiecatalogus, samengesteld in samenwerking met Stedebouw…

Lees verder »
flash_onNieuws

Succesvolle vergroeningsubsidie in Arnhem verlengd

4 jan om 10:53 uur

Een groot deel van de buitenruimte is in particuliere handen. Via burgerparticipatie hopen veel Nederlandse…

Lees verder »