Jollebollen maken het verschil in Alkmaar

dinsdag 28 juni 2016
timer 1 min
Gemeente Alkmaar is bezig met de renovatie van omgeving Montalbaen. Op een aantal plekken worden de Jollebollen als speelprikkel toegepast. Deze gekleurde EPDM bollen in verschillende geven de omgeving een bijzondere uitstraling.

Jollebollen worden steeds vaker toegepast in de openbare ruimte.  Ook gemeente Alkmaar heeft ze in haar project Herinrichting deelgebied N-F fase toegepast.   Aannemersbedrijf GP Groot Infra BV uit Heiloo voert de klus uit. 

 

Gemeente heeft op deze plek aan de Montalbaen gekozen voor hemelsblauwe Jollebollen in 4 uitvoeringen; t.w. ronde en halfronde bollen in 2 maten. Deze SpeelPrikkels worden met een zwaar uitgevoerd metaalfundament/beton stevig verankerd in het straatwerk.  Resultaat is een fraai uitziende speelplek die met betrekkelijk geringe kosten een prachtige uitstraling heeft gekregen. Steeds vaker worden de Jollebollen van Hercules Speeltoestellen toegepast. De Jollebollen zijn verkrijgbaar in 7 verschillende standaardkleuren.

 

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

FURNS: jouw partner in maatwerk en advies

1 mei om 09:53 uur

Bij FURNS geloven we in de kracht van duurzaamheid. De transitie naar een circulaire economie is in volle gang…

Lees verder »

Nieuw! Circus Zitelementen stelen de show

9 okt om 12:01 uur

Geïnspireerd door de levendigheid van de circusarena is CIRCUS een vernieuwende serie straatmeubilair van onze…

Lees verder »
descriptionArtikel

Technisch probleem leidt tot complete metamorfose van Bagijnhof Delft

6 okt om 10:07 uur

Wat ooit een stenig en waterrijk zorgenkind was, is veranderd in een groene en levendige plek waar bewoners…

Lees verder »
flash_onNieuws

Ruimte voor Bewegen magazine #2 is live!

30 sep om 14:53 uur

Ruimte voor Bewegen Magazine #2 is verschenen. In dit digitale magazine vind je inspirerende…

Lees verder »
flash_onNieuws

Deelawards voor Nijmegen, Den Haag en Wageningen

30 sep om 14:33 uur

Duurzame mobiliteit bepaalt steeds meer het straatbeeld in steden. Deelmobiliteit draagt daarbij bij aan…

Lees verder »
flash_onNieuws

Noord-Holland investeert in doorfietsroutes

30 sep om 14:13 uur

De komende jaren investeert de provincie Noord-Holland samen met de gemeenten Bloemendaal, Haarlem, Heemstede…

Lees verder »
descriptionArtikel

Hoe Nijmeegse straten een andere invulling van hun parkeerruimte ervaren

21 sep om 13:52 uur

De auto die moet wijken voor groen, ontmoeten en spelen. Het is steeds vaker een punt van discussie als…

Lees verder »
descriptionArtikel

Eindeloze mogelijkheden voor de inrichting en verlichting van de buitenruimte

20 sep om 13:41 uur

Van levendige pleinen en groene woonwijken tot sfeervol verlichte stadscentra en parken of functionele…

Lees verder »