Verkiezing Beste Beheerteam van Nederland

maandag 16 juni 2014
timer 2 min
Ook dit jaar organiseert het Nationaal Congres Beheer Openbare Ruimte, in samenwerking met CROW Levende Stad, de verkiezing 'Beste Beheerteam van Nederland'. Elk beheerteam werkzaam in de openbare ruimte mag meedoen, aanmelden kan tot 25 september. Op 27 november bepalen de deelnemers van het Nationaal Congres Beheer Openbare Ruimte welk beheerteam de titel verdient.

De rol van beheerder wordt steeds belangrijker, complexer en veelzijdiger. Toch zijn veel beheerders zelf nog steeds erg bescheiden als het gaat om hun eigen rol en ideeën. Om die reden organiseert de NCBOR de wedstrijd het ‘Beste Beheerteam van Nederland. Elk beheerteam werkzaam in de openbare ruimte mag meedoen: van opdrachtgever tot aannemer, van ambtenaar tot bewoner, van projectleider tot student.

 

Wedstrijd en bekendmaking winnaar

De leden van de Raad van Advies beoordelen de inzendingen en selecteren de drie genomineerden. Op 27 november kunnen alle deelnemers van het Nationaal Congres Beheer Openbare Ruimte hun stem op de drie genomineerden uitbrengen. Aan het slot van het congres wordt bekendgemaakt welk beheerteam de titel verdient.

 

Meld uw team aan

Meld uw team vóór 25 september 2014 aan. Aanmelden is heel eenvoudig. Download hier het aanmeldformulier, vul het volledig en naar waarheid in en stuur het ingevuld retour naar bestebeheerteam@crow.nl. Aanmelden van een ander team mag uiteraard ook.

 

Vorig jaar won Bewonerscommissie Oosterwolde Zuid de titel 'Beste Beheerteam van Nederland'. Lees hier meer.

 

Nationaal Congres Beheer Openbare Ruimte 2014

Organisaties veranderen, en daarmee verandert ook de behoefte aan kennis en kennissen. Wilt u weten hoe anderen het aanpakken? Welke handige methoden er zijn ontwikkeld? En bij wie u moet zijn om meer informatie te halen? Kom dan naar het NCBOR waar innovatief beheer van de openbare ruimte in de schijnwerpers staat. Het congres biedt ook dit jaar weer actuele kennis, (praktijk)ervaringen en ontmoetingsmogelijkheden.

 

Het NCBOR wordt gehouden op donderdag 27 november te Zwolle

 

Schrijf u in 

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

FURNS: jouw partner in maatwerk en advies

1 mei om 09:53 uur

Bij FURNS geloven we in de kracht van duurzaamheid. De transitie naar een circulaire economie is in volle gang…

Lees verder »
flash_onNieuws

Middelburg krijgt multifunctionele openbare ruimte met groen en inclusie

16 jun om 08:52 uur

De gemeente Middelburg presenteert een nieuwe visie op de inrichting van de openbare ruimte, gebaseerd op de…

Lees verder »
descriptionArtikel

Het onderschatte potentieel van schoolpleinen

5 jun om 08:00 uur

Schoolpleinen worden vaak alleen gebruikt voor spelende kinderen, maar ze bieden veel meer mogelijkheden. Ze…

Lees verder »
descriptionArtikel

Innovatieve verkeersmonitoring met Zebra-Safe

3 jun om 08:00 uur

Traffic Care, al zestien jaar actief in het verbeteren van verkeersveiligheid, zet met hun Zebra-Safe…

Lees verder »

Samen sterk voor duurzame buitenruimte

20 mei om 13:36 uur

GroundLevel en MeierGuss slaan de handen ineen: vanaf nu is GroundLevel de officiële distributeur van de…

Lees verder »
descriptionArtikel

Mijn Plek: Het Koopmansplein in Assen

24 apr om 08:46 uur

Diane Schepers draagt vanuit haar functie als adviseur klimaatadaptatie, riolering en stedelijk water al…

Lees verder »
flash_onNieuws

Klimaatadaptieve stad begint in eigen tuin

16 apr om 12:10 uur

Oldenzaal wil groener worden en roept inwoners op om mee te doen. Met de Groenblauwe Tuinsubsidie kunnen…

Lees verder »
flash_onNieuws

Breda uitgeroepen tot meest speelvriendelijke gemeente van Nederland

11 apr om 13:21 uur

De gemeente Breda heeft de Jantje Beton Prijs 2025 gewonnen en mag zich de komende twee jaar de meest…

Lees verder »