De bloemetjes buiten zetten

dinsdag 8 december 2015
timer 1 min
Julianaplein in Bussum opgefleurd met BLOOMS! zitelementen van Hercules Speeltoestellen. Ook is eer een bijpassend "Bloemen" Twisterspel aangebracht.

In opdracht van Gemeente Bussum (binnenkort onderdeel van de fusiegemeente Gooise Meren) heeft Hercules Speeltoestellen een aantal zitelementen uit de BLOOMS! serie geplaatst.  Met deze leuke zitelementen wordt op het Julianaplein nog gezelliger.   Na de winter wordt ook nog een speciaal ontworpen BLOOMS! Twisterspel middels PleinMarkeringen aangebracht. Rond het plein zitten winkels als de HEMA en de Werelwinkel, maar ook een vestiging van   Le Perron en binnenkort komt er ook restaurant Brownies en Downies.


Gebruikte zitelementen zijn de Flo2s tweezits en de Flo3s driezits . De klant heeft in deze serie bloemzits keuze uit 7 kleuren bloemen. De serie bestaat ut nog een aantal andere modellen.

 

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

Panel: kan ontwerpkracht beheer in beweging brengen?

27 feb om 09:10 uur

Helpt de inzet van ontwerpkracht en de ontwikkeling van de creatieve beheerprofessional ons om transities in de…

Lees verder »
flash_onNieuws

Tilburg maakt stad diervriendelijker met faunaplan

26 feb om 16:20 uur

De gemeente Tilburg gaat op 78 locaties nieuwe faunavoorzieningen aanleggen om dieren meer ruimte en veilige…

Lees verder »
flash_onNieuws

Nieuwe leidraad maakt openbare ruimte toegankelijk voor iedereen

24 feb om 08:38 uur

Een nieuwe leidraad van CROW helpt wegbeheerders en beleidsmakers bij het ontwerpen, inrichten en beheren van…

Lees verder »
descriptionArtikel

Eenvoudiger evenementenbeheer in Bodegraven-Reeuwijk

12 feb om 09:00 uur

In de gemeente Bodegraven-Reeuwijk is sinds kort een slimme oplossing in gebruik om stroomvoorzieningen op het…

Lees verder »
flash_onNieuws

Haarlemmermeer wil fors investeren in openbare ruimte

10 feb om 13:58 uur

De openbare ruimte in Haarlemmermeer gaat de komende jaren flink op de schop. De gemeente wil samen met…

Lees verder »
descriptionArtikel

De kunst van placemaking: van 'space' naar 'place'

9 feb om 08:00 uur

In de stad zijn er plekken waar niets lijkt te gebeuren – en plekken waar iedereen zich thuis voelt. Wat maakt…

Lees verder »
descriptionArtikel

Het schoolplein dat koelt, leert en verbindt

6 feb om 08:54 uur

Eline Ranshuysen ontving begin 2025 de Koudstaal Talent Award voor haar afstudeeronderzoek naar innovatieve en…

Lees verder »
flash_onNieuws

Almelo stelt stedenbouwkundig plan nieuwe huiskamer van de stad vast

5 feb om 14:34 uur

De gemeenteraad van Almelo heeft eind januari het stedenbouwkundig plan voor de Stadskade officieel vastgesteld…

Lees verder »