Provincie Zuid-Holland wint Smart Lighting Award

dinsdag 5 november 2019
timer 2 min
De Smart Lighting Award 2019 is uitgereikt aan de Provincie Zuid-Holland. Luminext directeur Robert Tissing overhandigde de award vorige week aan Jeroen de Jong tijdens het Smart Lighting Symposium. De provincie verdient deze prijs om haar sterke visie en projectrealisatie op het gebied van smart lighting.

Koploper in slimme toepassingen

De Provincie Zuid-Holland behoort tot de absolute koplopers als het gaat om slimme toepassingen. Naast haar sterke visie is ook de wijze waarop ze smart lighting weet te combineren met andere innovatieve oplossingen in de buitenruimte een compliment waard. Zo maakt ze gebruik van energieopwekking met zonnepanelen en slimme systemen voor een vlotte verkeersdoorstroming. Door de grootschalige uitrol van slimme verlichting profiteert de provincie Zuid-Holland optimaal van voordelen als automatische storingsdetectie en energiebesparing door te dimmen in de stille uren.

Jaarlijks symposium

Tijdens deze 3e editie van het Luminext Smart Lighting Symposium discussieerden gemeenten, provincies, aannemers en leveranciers over de mogelijke veranderingen in de omgang met openbare verlichting en de kansen en ideeën voor de toekomst van smart lighting. Jeroen de Jong wist er de toehoorders te inspireren met zijn verhaal over de slimme toepassingen op de wegen van provincie Zuid Holland.

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

Leefomgeving inrichten met opbrengsten suikertaks?

26 aug om 09:01 uur

Dweilen met de kraan open, het is iets waar je liever niet mee geassocieerd wordt. Toch is dat precies wat…

Lees verder »
descriptionArtikel

Afvalbak als maatwerkoplossing voor statiegeldproblematiek openbare ruimte

25 aug om 08:30 uur

De openbare ruimte heeft te maken met een groeiende statiegeldproblematiek, waarbij mensen afvalbakken…

Lees verder »
descriptionArtikel

Dynamische verlichting maakt voetgangersoversteken in Oss veiliger

20 aug om 08:00 uur

Hoe zorg je ervoor dat automobilisten een oversteekplaats op tijd opmerken? De gemeente Oss zocht een antwoord…

Lees verder »
descriptionArtikel

Datakwaliteit als sleutel tot voorspellend wegbeheer

18 aug om 10:00 uur

Veel gemeenten en provincies worstelen met hetzelfde probleem: de kwaliteit van hun areaaldata schiet tekort,…

Lees verder »
descriptionArtikel

Spelen in de wadi: hoe steden ruimte voor water én spelen slim kunnen combineren'

14 aug om 09:00 uur

Een klimtoren op een eiland, bereikbaar via een bruggetje over een watergang. Eilanden waar je kunt struinen,…

Lees verder »
descriptionArtikel

'We snappen het wel, maar passen het nog niet altijd toe'

12 aug om 12:21 uur

Beheerders in Nederland beoordelen zichzelf met een 6,8 als het gaat om toekomstbestendigheid. Een score die…

Lees verder »
descriptionArtikel

Groen is geen franje: waarom stadsnatuur je brein verandert

11 aug om 09:00 uur

Veel wijst erop dat stadsnatuur een positief effect heeft op de gezondheid en het welbevinden van mensen. Toch…

Lees verder »
descriptionArtikel

Ouderkerk aan de Amstel verruilt asfalt voor twee levendige pleinen

10 aug om 12:00 uur

Een supermarkt die wil uitbreiden. Een dorpscentrum dat al jaren te veel in het teken staat van auto's en te…

Lees verder »