Nieuwe editie Straatbeeld nu digitaal beschikbaar

maandag 21 september 2015
timer 2 min
De vakbeurs Dag van de Openbare Ruimte nadert snel. In de nieuwste editie van Straatbeeld leest u er dan ook alles over, met een exposanten- en lezingenoverzicht, maar ook met allerlei inspirerende projecten en producten. Benieuwd? Download nu uw digitale exemplaar.

Straatbeeld is dé informatie- en inspiratiebron voor openbare ruimte specialisten in Nederland. Het blad behandelt in haar hoofdartikelen diepgaand trends en ontwikkelingen in de openbare ruimte en gaat in op grootschalige en/of opvallende projecten. Daarnaast bevat Straatbeeld kortere project- en productbeschrijvingen die lezers informeren en inspireren.
 

Straatbeeld, thema Water 2015, verschijnt op 25 september. Bent u persoonlijk- of bedrijfslid? Dan kunt u het nummer nu al downloaden! Ga daarvoor naar de bibliotheek, log in en u kunt het nummer als pdf downloaden.
 

U leest in dit nummer:

  • Over de grootschalige herinrichting van het Raadhuisplein in Emmen, met water in de hoofdrol;
  • Waterberging als speelaanleiding; innovatieve ideeën van ontwerpbureau De Urbanisten om van de openbare ruimte een multifunctionele voorziening te maken;
  • Over de bijzondere abri van OFN die tijdens de Dag van de Openbare Ruimte wordt onthuld;
  • Een plattegrond, exposanten- en lezingenoverzicht van de Dag van de Openbare ruimte, alles wat nodig heeft om het meeste uit deze vakbeurs te halen!
U kunt dit nummer nu downloaden in onze bibliotheek.
Liever een fysiek exemplaar? Dat kunt u aanvragen door ons te contacteren via klantenservice@acquirepublishing.nl. U ontvangt het nummer dan na 25 september.

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

FURNS: jouw partner in maatwerk en advies

1 mei om 09:53 uur

Bij FURNS geloven we in de kracht van duurzaamheid. De transitie naar een circulaire economie is in volle gang…

Lees verder »
descriptionArtikel

Waterpret in het wild: nieuw speellandschap verrijkt Burgers' Zoo

1 jul om 08:48 uur

In de natuurlijke omgeving van Burgers’ Zoo is een bijzonder waterspeelelement verschenen dat kinderen uitdaagt…

Lees verder »
flash_onNieuws

Eerste sessies MOVE24 bekend

30 jun om 10:54 uur

Spelen, sporten, bewegen en ontmoeten zijn de pijlers van de tweede editie van MOVE24. Dit keer krijgt het…

Lees verder »
flash_onNieuws

Spelen in de zon vraagt om slimme ontwerpkeuzes

30 jun om 08:14 uur

Steeds vaker staat hitte centraal in het ontwerp van de openbare ruimte. Toch is schaduw niet altijd het…

Lees verder »
descriptionArtikel

Duurzaamheid als bestaansrecht

27 jun om 10:59 uur

Als familieorganisatie is Schréder continu bezig met het overdragen naar de nieuwe generatie. Micha de Jong…

Lees verder »
flash_onNieuws

Succesvolle vierde editie Circulaire Openbare Ruimte Congres

25 jun om 14:28 uur

Tevredenheid alom op het vierde Circulaire Openbare Ruimte Congres. In Nijmegen verzamelden zich op 19 juni…

Lees verder »
descriptionArtikel

Toegankelijkheid door licht

20 jun om 10:29 uur

Voor mensen met een visuele beperking vormt de openbare ruimte een dagelijkse uitdaging. Slechtzienden, die nog…

Lees verder »
flash_onNieuws

Middelburg krijgt multifunctionele openbare ruimte met groen en inclusie

16 jun om 08:52 uur

De gemeente Middelburg presenteert een nieuwe visie op de inrichting van de openbare ruimte, gebaseerd op de…

Lees verder »